Kovo 4-10 d. trys Zodiako ženklai pajus labai aiškų „dabar arba niekada“ jausmą. Nors dėl to greičiausiai jausite spaudimą, kartu lydės jausmas, kad jį galite atlaikyti. Teks stoti akistaton su didžiausiomis savo baimėmis ir tuo, ką ilgai atidėliojote. Nors tai pareikalaus daug ryžto ir drąsos, bus verta.

 

JautisZodiac,Signs,Horoscope,Circle,For,Astrology,Concept

 

Šią savaitę jus supa gydomoji energija. Kad galėtumėte išgyti, teks viską išjausti. Tai, ką seniai užgniaužėte ir nešiojatės savyje it akmenį. Seni demonai ims kaišioti ragus ir tai nebus malonu, bet jums pavyks juos priimti. Kai įvyks visiškas priėmimas, po jo seks paleidimas, tad pagaliau pasijusite laisvi nuo to, kas taip ilgai slėgė ir net buvo tapę jūsų dalimi. Savaitė nebus lengva, ji atneš daug savigraužos dėl praeityje padarytų ar nepadarytų dalykų, daug skausmo, baimės, bet visa tai bus susiję jau su esama / buvusia patirtimi, o ne naujais iššūkiais. Išgyvenę ir paleidę visus šiuos tamsius jausmus pagaliau pakilsite it ant sparnų.

 

Šaulys

 

Tai – permainų ir transformacijų savaitė. Pokyčiai neateis lengvai, pirmiausia teks stoti akis į akį su keliais senais traumuojančiais prisiminimais. Nors tai neskamba viliojančiai, bet kuo atviriau žvelgsite savo baimėms ir skausmui į akis, tuo širdyje stipriau jausite lengvumą ir dėkingumą. Šis išsilaisvinimas bus kone magiškas. Kai kurių dalykų vis dar negalėsite priimti, norėsis bėgti tolyn, bet per šią savaitę dvasiškai pakilsite keliais laipteliais aukštyn ir taip pasiruošite su didžiausia savo tamsa susidurti artimoje ateityje. Ne tik susidurti, bet ir įveikus paleisti.

 

Žuvys

 

Labai griežtai laikotės idėjų, kas yra teisinga, o kas ne. Savaitė parodys, kad pasaulis turi daugiau spalvų, ne vien juoda ir balta. Bus labai nelengva tai priimti, norėsite laikytis senų įsitikinimų. Tai labiausiai lies santykius su kitais žmonėmis. Tikėtina, kad kažką iš artimųjų pamatysite visai kitu kampu ir tai jus ne juokais išgąsdins. Negalėsite patikėti, kokie akli buvote iki šiol. Visgi vidumi jau pakankamai paaugote, kad galėtumėte priimti tai, jog kiekviena istorija turi dvi puses. Atleiskite tiems, kurie jums yra brangūs, net jei jų poelgiai ir atrodo neteisingi. Nepamirškite atleisti ir patys sau. Savaitė bus intensyvi, su daug keblių emocijų. Galite jaustis liūdni dėl praeities, bet ryžtingi dėl ateities, o tas yra svarbiausia.

 

Autorius Jūratė Survilė