Vis didesnį pagreitį įgaunantis TV3 nuotykių realybės šou „Pavojingi aukštakulniai“ tampa tikru emociniu iššūkiu jo dalyvėms. Jau šį, pirmadienio, vakarą 20.00 val. žiūrovai išvys netikėtai filmavimo aikštelėje įsiplieskusį konfliktą, pakirtusį kojas net patiems projekto rengėjams. Kodėl pravirks didžiausius sunkumus gyvenime atlaikiusi, bet silpnumo akimirką emocijų nesugebėjusi suvaldyti „ožkų karaliene“ tituluojama ūkininkė Dalia Ėmužytė?

 

TV3_Pavojingi_aukstakulniai_KonfliktasTV3_Pavojingi_aukstakulniai_Konfliktas_2

 

Laidoje pokalbiai suksis apie du skirtingus polius – draugystę ir priešus. Akivaizdu, kad „Pavojingų aukštakulnių“ dalyvės draugėmis netapo, bet, ar pavyks joms drąsiai žvelgti viena kitai į akis ir po šio vakaro?

 

TV3_Pavojingi_aukstakulniai_Konfliktas_3

 

Didžiausio ekologinio ūkio Baltijos šalyse šeimininkei Daliai pastarosios savaitės buvo kupinos įtampos – savo valdose ji surengė tradicinę gurmanų fiestą. Šventė tūkstančiams – be tūkstančių kišenėje? Kaip suktis tokiu atveju? Pagalbos ji kreipėsi į bičiulius. Pirmasis ranką ambicingojo nuotykių šou dalyvei ištiesė TV3 laidos „TV pagalba“ gelbėtojas, „Kėdainių senamiesčio choro“ narys Arnas Švilpauskas.

 

TV3_Pavojingi_aukstakulniai_Konfliktas_4

 

„Choras bus, repertuaras – taip pat. Žaviuosi Jumis, kad imatės tokio plataus užmojo be jokio biudžeto“, – ūkininkę girs Arnas. Dalia irgi bus atvira: ji trokšta, kad šventė pavyktų dar ir dėl to, kad nustebintų kolegę – prabangių vedybų planuotoją Kristiną Kaikarienę. „Įdomu, ar ji, kaip aš, sutiktų ką nors daryti tiesiog iš idėjos ir už dyką?“ – prieš filmavimo kameras akį merks D. Ėmužytė. Tačiau, kodėl prasidėjus įspūdingai gurmaniškai puotai Daliai teks labai nusivilti?

 

TV3_Pavojingi_aukstakulniai_Konfliktas_5

 

Nustebinti ir Dalią ir Kristiną nusprendė trečioji šou dalyvė – ambicingoji teisininkė Rasa. Išdidžiai „pasimatavusi“ Dalios gyvenimą – su aukštakulniais kaukšėjusi po tvartus, pamėginusi praleisti vakarą taip, kaip įprasta Kristinai – ieškant tikrojo elito prabangiame vakarėlyje, dabar kitas dalyves į sau įprastą aplinką pakvietė ji pati.

 

TV3_Pavojingi_aukstakulniai_Konfliktas_6

 

Pasirodyti prasčiau nei kitos, ji taip pat nenorėjo, tad suskubo skambinti išskirtinių renginių organizatoriui Linui Zieniui. Šiam Rasa atikėjo itin svarbią užduotį – vos per dieną surengti vakarienę, kuri galėtų nustebinti net labiausiai išlepintus svečius. Linui, kuriam teko rūpintis paties Ričardo Bransono vakariene, iššūkio nepabūgo, žadėdamas, kad ir šįkart prabangos bus ne ką mažiau.

 

„Pavojingų aukštakulnių“ damas pasitiko įspūdingos erdvės, kurių sienos – dengtos tikru auksu, laukiamajame – prancūziški antikvariniai baldai, ant pietų stalo – „Versace“ indai paauksuotais kraštais, krištolas ir sidabro įrankiai. O prie viryklės – besisukiojantis legendinis virtuvės šefas Robertas Ščesnavičius.

 

Tačiau prabanga alsuojantis vakaras netikėtai virs žodžių mūšio lauku. Šįvakar 20.00 val. penktojoje nuotykių realybės šou „Pavojingi aukštakulniai“ laidoje – laiko patikrintos draugystės, draugai virtę priešais ir nesuvaidintos emocijos. Jau šį vakarą 20.00 val. per TV3!

 

 „Pavojingi aukštakulniai“ –pirmadieniais 20.00 val. per TV3!