Paprasti vaikinai, atrodantys lyg į Žemę nužengę Apolonai, ir toliau užkariauja merginų visame pasaulyje širdis. Amerikiečiai yra net sugalvoję specialų žodį, skirtą apibūdinti tokius vyrus – himbo. Vadinamasis himbo – tai žmogiška auksinio retriverio versija – gražus, turintis labai gerų ketinimų, mielas, paslaugus, bet šiek tiek kvailokas vyras. Tokie vyrai tapo ypač geidžiami nuo 2020 metų. Tad laikas išsiaiškinti, kokie yra tie šių laikų geidžiamiausi jaunikiai!

 

vyrai

Kas būdinga himbo vyrui?

 

Įsivaizduokite vyrą, kuris nuolat lankosi sporto salėje, rašo brightside.me, bet nebūtinai garsėja intelektiniais gebėjimais. Jis gali būti vidutinis buhalteris, teisininkas, gydytojas, nesiekiantis būti geriausiu savo pasirinktoje srityje, bet kuris yra visiškai patenkintas savo pasirinktu gyvenimo būdu. Toks žmogus niekada nesityčios, nesmerks kitų, nekalbės jiems už nugaros, todėl jį visi mylės ir jis bus visur laukiamas. Jeigu toks vyras turi mylimą moterį, jis bus jai ištikimas. Jis nesidairys aplinkui, ieškodamas geresnių variantų, neužmegs slaptų romanų ir net nebandys flirtuoti su kitomis moterimis. Su juo esantis moteris jaus didelį vyro palaikymą, o jų bendravimas bus pagrįstas lygiaverčiais santykiais, kur bus lygybė ir apipusė pagarba. Arba galite įsivaizduoti auksinį retriverį, pavirtusį į žmogų. Toks yra šiuolaikinis himbo – karštas patrauklus vyras, turintis puikų humoro jausmą ir didelę širdį.

 

Kodėl intelektas tapo nebe toks svarbus?

 

Viena iš priežasčių yra augantis feminizmo judėjimas. Šiuolaikinė moteris yra pati sau pakankama ir gali aprūpinti ne tik save pačią, bet ir savo vaikus. Dauguma moterų nebenori gyventi iš vyro kišenės – jos renkasi lygiaverte partneryste paremtus santykius. Praeityje moterys vertino protingus vyrus, nes aukštas intelektas reiškė daugiau galimybių gyvenime ir didesnę algą. Šiandien moterims to nebereikia. Jos pačios užsidirba ir joms nebereikia vyro kaip piniginės, pilnos šlamančių. Viskas, ko joms reikia – tai draugo, kuriuo gali pasitikėti. Nėra nieko malonaus grįžti namo pavargus ir rasti vyrą, besiskundžiantį, kad jo niekas nesupranta. Tokie ciniški vyrai kaip Šerlokas Holmsas, kurie skundžiasi, kad niekas negeba tinkamai įvertinti jų genialaus proto ir gudrumo, jau dabar yra praeities reliktas.

 

Himbo vyrų privalumai

 

Jeigu einate siaura, tamsia gatvele ir jaučiate, kad kažkas eina jums iš paskos, ar išsigąstate? Jeigu paskui jus eina himbo vyras – išsigąsti nėra reikalo. Toks vyras niekada nepakenks silpnesniam už save. Toks vyras apskritai nemoka šlykščiai elgtis. Jis nėra beprotiškai patrauklus velnias, kuris mėgaujasi daužydamas moterų širdis, bet mielas vaikinas su dideliais raumenimis – tikras nekenksmingo vyriškumo įsikūnijimas. Pradėdamos santykius su tokiu vyru, galite būti tikros, kad toks vyras neturi jokių slaptų kėslų. Jei jį kas neramina – jis tiesiai šviesiai apie tai jums pasakys. Tačiau nereikėtų laikyti himbo vyro kvailu. Jis tiesiog pozityvus vyras, kuriam neįdomu kažkam bandyti įrodinėti savo intelekto vertę. Beje, šie vyrai bus pirmieji, kurie pastebės, kad pasikeitėte plaukų spalvą ir pasiūlys pagalbą, pamatę, kad tempiate sunkius pirkinių maišus.