Nesvarbu, kad kartu užaugote nuo pat vaikystės ir savo artimiausią žmogų, rodos, pažįstate kaip nuluptą. Svarbios progos visuomet verčia gerokai pasukti galvą, ką padovanoti broliui, kad jis liktų patenkintas ir, žinoma, pasijustų mylimas bei įvertintas. Jūsų dėmesiui keletas dovanų idėjų, tarp kurių galbūt atrasite tai, kas pradžiugins brolį gimtadienio proga.

 

pexels-tirachard-kumtanom-450050

Originalūs ir stilingi aksesuarai

 

Ar jūsų brolis mėgsta papuošalus ir įvairius aksesuarus? Puiku! Suteikite progą pabrėžti stilių ir išrinkite, jūsų nuomone, labiausiai jam tinkančias puošmenas. Tokį pasirinkimą lemia gyvenimo būdas, hobiai ir labiausiai asmenybę atspindintis stilius. Puikia dovana madingam broliui galėtų tapti dailus odinis diržas, karoliukų apyrankė, kaklo papuošalas ar kitas juvelyrikos dirbinys. Tikėtina, kad jūs žinosite, ką jis mėgsta labiausiai. O jei vis dėlto bijote suklysti, visuomet pravartus sprendimas – dovanų čekis, su kuriuo asmuo pats galės išsirinkti geriausią dovaną.

 

Visuomet naudingos praktiškos dovanos

 

Geriausios dovanos labai dažnai yra tos, kurios galbūt netikėtos, tačiau panaudojamos praktiškai. Jeigu kurį laiką prieš gimtadienį ar kitą svarbią progą buvote atidesni, tikėtina, jog per įprastus ir neįpareigojančius pokalbius išgirdote, ko broliui reikia. Galbūt jis nejučiomis užsiminė, kad reikalingas naujas kompiuterio pelės kilimėlis, odinis dėklas dokumentams, kuprinė ar kelioninė kosmetinė. Dar daugiau, veikiausiai pažįstate savo brolį ir žinote, ką jis mėgsta, kokias priemones naudoja ar norėtų išbandyti ir kt. Svarbiausia, įsiklausykite ir būkite atidūs! Taip galite pastebėti labai daug reikšmingų ir naudingų dalykų dovanų idėjai įgyvendinti.

 

Aktyvi pramoga – dovanokite neišdildomų prisiminimų 

 

Jeigu pernelyg sunku išrinkti daiktą ar kitą išliekamosios vertės dovaną, pasvarstykite apie galimybę dovanoti įspūdžius. Ekstremalių pojūčių mėgėjus džiugins skrydis parasparniu, šuolis parašiutu, pasivažinėjimas kartingais ar prabangiu automobiliu, vandens sporto pramogos bei kiti kvapą gniaužiantys užsiėmimai. Priešingu atveju, jei jūsų artimas žmogus labiau vertina ramesnes, kiek pasyvesnes veiklas, rinkitės atitinkamas pramogas: spa, masažas ar vakarienė. O gal ketinate surengti jam jaukią iškylą gamtoje? Svarbiausia, atkreipkite dėmesį į jubiliato būdą ir dovanokite brangiam asmeniui įspūdžių kupinas akimirkas.