Antros Kalėdų dienos vakarą 19.55 val. „Lietuvos ryto“ televizijos laidoje „Kitoks pokalbis“ svečiuosis itin talentingas, Lietuvą savo muzikiniais gabumais garsinantis akordeonininkas Martynas Levickis. Jaunas 24 metų vaikinas laidos vedėjai Aušrai Kilkuvienei atvirai pasakojo apie dramatišką savo šeimos istoriją. Sunki vaikystė, kelias į šlovę ir užburiantis tik „Lietuvos ryto“ TV žiūrovams skirtas akordeonininko koncertas – šventinėje „Kitokio pokalbio“ laidoje, penktadienį, 19.55 val.

 

kitoks pokalbis, isto, Martynas Levickis,

„Maždaug prieš ketverius metus sužinojau, kad mano tėtis dar prieš man gimstant turėjo kitą šeimą ir kurioje susilaukė dukters. Vadinasi, aš turiu biologinių sąsajų su kita šeima ir turiu pusiau seserį. Man buvo šokas“, – aiškino M. Levickis. Jis pasakojo, kad sesuo pati jį susirado ir juodu mielai bendrauja. Tiesa, Martynas sakė, kad sunkiausia šią naujieną buvo pasakyti mamai.

 

Vaikinas sakė, kad tėtis jo neaugino, abu tėvus atstotojo mama. Jis prisiminė, kaip mama ryžosi persikraustyti iš Tauragės į Šiaulius, kad sūnus galėtų mokytis akordeono. „Mums reikėjo pradėti gyvenimą tarsi iš naujo. Mamai teko susirasti naują darbą, naujus namus, o man pakeisti mokyklą. Buvo tikrai sunku, nes esu uždaro būdo ir sunkiai pritampu naujame kolektyve,“ – pasakojo M. Levickis.

 

Muzikantas tikino, kad jį su mama sieja itin artimas ryšys. Juk tai žmogus, kuris paskatino eiti muzikavimo keliu, rėmė išvykusį gyventi į Didžiąją Britaniją. „Patikėkit, gyventi Londone labai brangu. Metai gyvenimo ten kainuoja mažiausiai 10 tūkstančių svarų, o mano studijos Londono karališkojoje akademijoje metams atsieidavo dar 3,5 tūkstančio svarų“, – išlaidas vardijo vaikinas. Bet išlaidos ir bemiegės naktys, pasak jo, atsipirko: dabar sau gali leisti gyventi vien iš muzikos.

 

Jaukus pokalbis su talentinguoju Martynu Levickiu ir užburiantys muzikos garsai jau šį penktadienį, antrą Kalėdų dienos vakarą, 19 val. 55 min. per „Lietuvos ryto“ televiziją.