Vertingų stiliaus patarimų kupino TV3 projekto „Aš – stilistas!“ filmavime įsižiebė griausmingas konfliktas. Dalyviams skirta užduotis iš pirmo žvilgsnio atrodė nekalta – „Išleistuvės“. Tačiau komisijos tandemo – stilistų Agnės Jagelavičiūtės ir Kęsto Rimdžiaus požiūriai į modelio iškirptę radikaliai išsiskyrė. Per vidurį filmavimo K. Rimdžius netgi paliko studiją.

 

www.fotopro.lt

„Man labai patinka iškirptė. Pagaliau mūsų laidoje modeliui nusegta liemenėlė!“ – filmuojant laidą „Aš – stilistas!“ vieno dalyvio parinktam deriniui plodamas pritarė komisijos narys K. Rimdžius. „O aš tikrai norėčiau užmušti stilistą dėl to, kad nusegė liemenėlę“, – ditirambus akimoju užginčijo Agnė, žvelgdama į drabužių derinį vilkinį, kvapą gniaužiančios išvaizdos, Lietuvoje ir pasaulyje žinomą modelį Kristiną Toleikytę.

 

Ji įsitikinusi, kad išleistuvės yra paskutinis vakaras, kai moksleivė dar gali būti tiesiog jauna ir nesigėdyti savo vaikiškumo. Jos drabužiai turi turėti nekaltybės simbolį. „O tokia atvira modelio krūtinė rėkia, kad šita mergina tikrai jau turi vyrą, diedą, rėmėją!“ – šį sekmadienį 17.55 val. savo nuomonę dėstys A. Jagelavičiūtė.

 

„Nekaltybės šventė? Kokiame amžiuje mes gyvename? Suraskite nekaltą dvyliktokę! Ar tu nori abiturientę įkišti į nardymo kombinezoną?“ – įsižiebs K. Rimdžius.

 

Įsismarkavę stilistai neskubės vienas kitam nusileisti. Tuo metu trečiąja komisijos nare tapusi viena subtiliausių ir stilingiausių šalies damų – verslininkė Daina Bosas pasistengs abiejų žodžiuose įžvelgti tiesos: „Kita proga sakyčiau – wow, modelis atrodo neprilygstamai. Tačiau jei tai būtų mano dukra – aš jai įsegčiau ne vieną žiogelį, o tris. Juk šita iškirptė siekia skrandį!“

 

Šou vedėja A. Jagelavičiūtė pabrėš, kad dvyliktos klasės moksleivei nedera išleistuvėse vilkėti provokuojančių drabužių. Tačiau merginos valia yra rinktis ne suknelę, o kelnes ar net šortus. „Galiu ir visoms abiturienčių mamoms pasakyti – nebijokite kelnių. Jeigu jūsų dukra niekada nevilki suknelių ir jų nemėgsta, tai tegul ir išleistuvių vakarą lieka savimi ir dėvi kelnes“, – patars Agnė.

 

Tai tik dar paaštrins K. Rimdžiaus įtūžį. Jis net paliks komisijos stalą, nes, jo nuomone, išleistuvių vakaras priklauso abiturientei, o ne jos mamai, todėl gimdytojos nuomonė neturėtų dominuoti.

 

„Mano mama nesprendė, kaip aš turiu atrodyti per išleistuves. Ir labai blogai, kad ji nesprendė!“ – neslėps Agnė. Laidoje ji tiesiai šviesiai išklos, kaip, pasak jos, siaubingai pati atrodė mokyklos baigimo šventėje.

 

Ką abiturientei išleistuvių vakarą vilkėti tinka, o ko ne? Apie viską atvirai ir emocingai – jau šį sekmadienį 17.55 val. ambicingame stiliaus šou „Aš – stilistas!“ per TV3.

 

 „Aš – stilistas!“ – sekmadieniais 17.55 val. per TV3!