Burtų būna įvairių – kai kurie jų labai paprasti, tačiau kitiems reikia ypatingų okultizmo žinių. Ne visiems „kalba“ Taro kortos ar parodo ateitį krištolo kamuolys. Nepaisant to, nors akies kampučiu žvilgtelėti į ateitį arba sužinoti atsakymą į rūpimą klausimą labai norisi. Tokie paprasti būrimai nepasakys labai daug, tačiau atsakymą „Taip“ arba „Ne“ pateiks…

 

Burtas su žiedu

 

Ant popieriaus nubrėžti maždaug 15 cm skersmens apskritimą. Iškirpti ir perlenkti per pusę vertikaliai. Ant kairės apskritimo pusės užrašyti „Taip“, ant dešinės – „Ne“. Paskui ant 40 cm ilgio virvelės užverti paprastą žiedą be jokių papuošimų. Mintyse galvoti klausimą ir leisti švytuoklei švytuoti virš apskritimo. Švytuoklė sustos prie tinkamo atsakymo.

 

Burtas su pupomis

 

Šiam burtui taip pat reikės apskritimo su „Taip“ ir „Ne“ bei saujos pupų. Užsimerkę galvokite apie klausimą ar norą ir meskite saują pupų ant apskritimo. Paskui jas suskaičiuokite. Ant kurios pusės bus daugiau pupų – toks ir atsakymas.

 

Burtas su žaidimo kauliukais

 

Galvodami norą ar klausimą, meskite du kauliukus. Jei iškris lyginis skaičius – atsakymas į klausimą „Taip“, jei iškris nelyginis – „Ne“, noras netaps realybe.

 

Burtas su riešutais ar žirniais

 

Užsimerkę galvokite apie norą ar klausimą. Pasemkite saują žirnių ar riešutų ir suberkite į medinį ar molinį dubenį. Tada suskaičiuokite. Lyginis skaičius – teigiamas atsakymas, nelyginis – neigiamas. Jeigu žirnių ar riešutų bus 21 – noras išsipildys, bet po labai ilgo laiko.

 

Būrimas su plaukais

 

Galvodami apie norą perbraukite vieną kartą per plaukus su medinėmis šukomis. Jei šukose liks lyginis plaukų skaičius – atsakymas „Taip“, jei nelyginis – „Ne“. Jeigu plaukų šukose nebus – problema ar troškimas tik ką atsirado ir bent jau kol kas nieko negalima padaryti, kad kas nors pasikeistų.

 

Būrimas miegant

 

Reikia ką nors pasirinkti, bet nežinote ką? Reikia priimti sprendimą, bet nesate tikri, ar jis teisingas? Pagalvokite apie tai, kas jums iš tikrųjų patiktų ir su kuo iškart sutiktumėte ir atvirkščiai. Tada ant popieriaus skiautelių užrašykite „Taip“ ir „Ne“, suvyniokite ir pakiškite po pagalve. Rytą ištraukite vieną popierėlį. Jeigu atsakymas „Taip“ – imkitės veiksmų apie kuriuos vakar galvojote, jei „Ne“ – pasiūlymas ar mintis nėra tinkama. Jei miegant ant žemės nukrito abu popierėliai, geriau veiksmų nesiimti, nes likimas ruošia staigmeną ir netrukus pasiūlys kažką visiškai naujo.

 

Būrimas su gėle

 

Nuskinkite pražydėjusį erškėtrožės žiedą. Galvodami norą meskite jį virš galvos ir stebėkite, kaip nukris. Jei žiedas nukris žiedlapiais į viršų – atsakymas „Taip“, jei žiedkočiu į viršų – „Ne“. Jei ant žemės nukris keli žiedlapiai – geriau nesiimkite jokių veiksmų.

 

Burtas su svogūnu

 

Galvodami norą paimkite didelį, tvirtą svogūną ir perpjaukite aštriu peiliu pusiau. Jei viduryje svogūno žiedai bus stori ir sultingi, atsakymas „Taip“. Jeigu ploni ir permatomi – atsakymas „Ne“. Blogas ženklas, jei svogūno vidurys supuvęs ar patamsėjęs. Taip pat tai gali reikšti, kad klausimas ar noras buvo neaktualus.

 

Būrimas pagal paukščius

 

Sugalvokite norą ir pažiūrėkite pro langą. Jei pirmas praskris baltas paukštis – atsakymas teigiamas, jeigu juodas ar pilkas – neigiamas. Jeigu paukštis bus tamsus su balta krūtine – noras netaps realybe, tačiau nutiks kažkas gero, kas nenumatyta planuose. Jei paukštis praskris baltas su tamsiomis dėmėmis – noras virs realybe, tačiau neatneš džiaugsmo. Jei per 5 minutes nepamatysite jokio paukščio – ateitis neaiški.

 

Būrimas su žuvimi

 

Šiam burtui geriausiai tiktų gyva žuvis, bet tiks ir atvėsinta. Jei perpjovę žuvį, rasite ikrų – atsakymas „Taip“. Jeigu pienių – atsakymas „Ne“, tačiau nereikia nusiminti, nes po kurio laiko padėtis pagerės. Jeigu žuvyje tik žarnos – jokios vilties, kad padėtis pasikeis, teks susitaikyti su likimu.