Šį sekmadienį 9.30 val. nuotaikingoje TV3 kulinarinėje pokalbių laidoje „Virtuvės istorijos“ svečiuosis du linksmi vyrukai, televizijos laidų vedėjai ir humoristai Vitalijus Cololo ir Justinas Jankevičius. „Mes dabar kaip šeima – kartu dirbdami laiko praleidžiame daugiau, nei su savo antrosiomis pusėmis“, – juokaus linksmoji porelė.

 

TV3_Virtuves_istorijos_Justinas_Jankevicius_FOTO_PRO

 

Tiek Cololo, tiek Justinas prisipažins: į kulinarinę laidą jie atvažiavo pavalgyti, nes per šventinio laikotarpio darbų gausą jie to padaryti tiesiog neturi kada. Tačiau svarbiausia pokalbio tema visgi šįkart bus ne maistas, o abiejų humoristų švenčių laikotarpiu uždirbami honorarai, nuotykiai darbe ir kiti intriguojantys dalykai.

 

„Vieną kartą, Naujųjų metų renginį restorane vedžiau už maistą. Tiesa, maitinti restoranas mane turėjo visus metus. Ir ne vieną, o su visa šeima“, – kvatos V. Cololo.

 

TV3_Virtuves_istorijos_Justinas_Jankevicius_FOTO_PRO_2

 

„Aš dar nesu tiek vertinamas, kad mane graibstytų kaip naujametinių švenčių vedėją, todėl iki šiol tik švęsdavau. O dabar jau teks ir padirbėti“, – šmaikštaus J. Jankevičius.

 

Kulinariniais sugebėjimais garsėjantis Cololo šįkart virtuvės šefo vietą užleis Justinui. „Jis jaunas, tegul mokosi, kaip reikia gaminti mėsainius“, – teisinsis Vitalijus. „Todėl dabar visi valgysite ne mėsainius su vištiena, o mėsainius su pirštais“, – juokaus Justinas.

 

TV3_Virtuves_istorijos_Justinas_Jankevicius_FOTO_PRO_3

 

Stojęs į šefo poziciją Justinas nestokos humoro. Begamindamas jis sumanys kreiptis į laidos žiūrovus emigrantus. Žinomo vyro kreipimas iki ašarų prajuokins ne tik laidos vedėjus Sandrą Daukšaitę-Petrulėnę bei Andrių Žiurauską, bet ir žiūrovus studijoje.

 

J. Jankevičiaus kreipimasis į emigrantus – internete (tai, kas liko už kadro):

 

 

„Virtuvės istorijos“ – sekmadienį 9.30 val. per TV3!