Merginų numylėtinis dainininkas Tadas Juodsnukis didžiojoje scenoje dar negali vadintis senbuviu, tačiau jo dainos jau veržiasi ne tik į radijo stotis, sceną, bet ir į televizijos eterį. Viena žinomiausių Tado dainų „Tu man“ tapo naujo TV3 serialo „Pamilti vėl“ daina.

 

Paklausykite:

 

 

Pats atlikėjas yra pasakojęs, kad ši daina gimė naktį, mąstant apie ypatingą žmogų. „Akimirka buvo tikrai graži, o daina buvo būtent apie tą akimirką, kai nieko aplink nėra, viskas dingsta, kažkur pakyli virš žemės ir skraidai jausmuose. Daina gimė gražią žiemos naktį“, – nostalgiškai pasakoja Tadas.

 

Tadas

 

Tačiau Tado teigimu, meilė nėra pats didžiausias įkvėpimo šaltinis. „Liūdesys yra pati geriausia emocija kurti, tikrai ne meilė. Dažnai tekstas gali persiskaityti paviršiuje, o aš mėgstu paslėpti mintis ar šiokias tokias prasmes, kas priartinų dar labiau. Mes visi mėgstame liūdesėlį, tokie jau mes, tačiau jei pavyksta išspausti pozityvą, būna super, kaip kad naujausioje mano dainoje, juk tikrai būna tokių akimirkų“, – kūrybos subtilybes atskleidžia Tadas.

 

Tadas2

 

Atlikėjas taip pat patvirtina ir gana paplitusį stereotipą, kad geriausia kurti naktimis. „Taip, naktis – gražiausias paros metas, dažnai mėgstu groti, kurti, ieškoti būtent naktį, tada labiausiai jaučiasi kažkokios emocijos, o emocijomis aš gyvenu. Tačiau jausmų kūryboje neužtenka, reikia ir suprasti“, – sako atlikėjas.

 

Tadas neskuba dalintis visomis savo kūrybos dainomis su klausytojais, sako, kad jų sukūręs yra nemažai, bet leidžia dainoms pagulėti stalčiuke ir subręsti. „Dabar dirbame įrašų studijoje ir turėtume prieš vasarą išleisti dar vieną dainą, o ar bus toks pasisekimas kaip su „Tu Man“, jau spręs žmonės, ar verta tų topų ir t.t. Niekada apie tai negalvoju, tik labai gera, kai sužinai, jog dainai labai gerai sekasi pasaulyje“, – sako Tadas ir atskleidžia, kad šiuo metu ne tik įrašinėja naują dainą, bet ir planuoja vasaros koncertus visoje Lietuvoje.

 

Serialas „Pamilti vėl“, kuriame ir skamba Tado Juodsnukio daina „Tu man“, TV3 eteryje  –nuo gegužės 4 dienos, darbo dienomis 15.30 val.

 

„Pamilti vėl“ – tai romantinė turkų komedija, kurioje atsitiktinumas suveda du viltį praradusius jaunuolius iš visiškai skirtingos aplinkos. Jie susitinka lėktuve, skrendančiame į Stambulą. Skrydžio metu Fatichas ir Zeinepa sudaro savotišką vedybų sutartį. Fatichas nori, kad  Zeinepa apsimestų jo žmona, nes jo šeima neduoda jam ramybės ir ketina sutuokti su Ireme. Vaikinas nori laisvės, o vienintelis būdas ją turėti – apsimesti, kad yra vedęs. Zeinepai šis sandoris tinka, nes tai geriausias būdas paaiškinti šeimai kūdikio atsiradimą, todėl ji priima Faticho pasiūlymą. Kuo baigsis šios netikros vedybos?