Jis jaunas, žavingas ir sėkmingas. Humoristas Justinas Jankevičius televizijos ekrane šypsosi ir juokauja. Tačiau koks yra tikrasis Justino veidas? Intriguojantis pokalbis apie tai – jau rytoj, penktadienį, 21.00 val. Ingos Valinskienės laidoje „Adomo obuolys“ per „Lietuvos ryto“ televiziją.

 

LR_TV_AO_Jankevicius (Small)

 

„Šypsena nėra mano skiriamasis bruožas, iš tiesų šypsausi vos keletui žmonių. Scenoje pasislepiu už personažo ir niekas nežino, ką iš tiesų galvoju“, – prisipažino žinomas humoristas, labai aiškiai atskiriantis savo viešą ir asmeninį gyvenimą.

 

Sėkmės spinduliuose besimaudantis Justinas gerai prisimena, nuo ko viskas prasidėjo. Pirmąsias „Humoro klubo“ laidas, juokelius apie dabar jau šviesaus atminimo Roką Žilinską, kurie tapo jo bilietu į žinomumą. Tąkart tobulai R. Žilinsko balso manierą atkartojęs Justinas pajuto rytinius jį iš ekrano pažinusių autobuso keleivių žvilgsnius. Dabar jis sako, kad neįsivaizdavo, kaip toli viskas nueis ir neabejoja dirbantis savo svajonių darbą.

 

LR_TV_AO_Jankevicius2 (Small)

 

„Žinai, kad tai tavo svajonių darbas, jei sutiktum jį dirbti ir be pinigų“, – įsitikinęs J. Jankevičius.

 

Ekrane, renginiuose jis atrodo savimi pasitikintis ir nepalaužiamas, tačiau iš tiesų jis nevengia savęs graužti ir „plakti“.

 

„Pirmas žmogus, kurį kaltinu dėl nesėkmės, esu aš pats. Jei galėjau kažką pakeisti, bet to nepadariau, žinoma, kad kaltas esu pats“, – sakė humoristas.

 

Jo asmeniniame gyvenime taip pat netrūko audrų. Lengvai į jausmus neriantis žinomas vyras prisipažino, kad santykiams sugriuvus, iš duobės išlipti jam nėra paprasta.

 

„Į viską neriu stipriai. Meilė kaip riebalai – labai greit gali prisiėsti ir juos prisiauginti, o nusimesti yra tikras iššūkis. Esu atsikratęs 30-ies kilogramų – žinau, apie ką kalbu.“

 

Apie santykius ir jausmus širdies draugei Gretai Mikalauskytei, bendrą jų augintinį Čiupkų, vestuves ir kodėl su juo gyventi yra sunku – Ingos Valinskienės pokalbis su Justinu Jankevičiumi jau šį penktadienį, 21.00 val. per „Lietuvos ryto“ televiziją.

 

Adomo obuolys“ – penktadienį, 21.00 val., per „Lietuvos ryto“ televiziją.

 

Nuotraukos iš „Lietuvos ryto“ televizijos archyvo.