Kartą per savaitę vonioje ar duše reikėtų atlikti ritualą, kuris ne tik apvalo kūną, bet ir sielą. Ritualas neturėtų būti sudėtingas. Svarbiausia yra pajausti, kaip atsikratoma neigiamomis energijomis ir pasikraunama teigiamomis.

 

Vanduo nuo seno garsėja magiška savybe pašalinti neigiamą energiją. Prieš ir po susidūrimo su neigiamomis energijomis, patekus į įtemptas situacijas būtų pravartu nusiplauti rankas po tekančiu vandeniu arba, jei yra galimybė, išsimaudyti.

 

Ritualas, suteiksiantis energijos visai savaitei:

 

Ritualą atlikti reikia tinkamai nusiteikus vienumoje. Ritualo tikslas – apvalyti sielą ir suteikti naujų jėgų, todėl jis turėtų būti atliekamas ramybėje ir tyloje. Geriausiai ritualą atlikti, kai nieko daugiau nėra namuose arba prieš tai reikėtų prašyti, kad namiškiai netriukšmautų.

 

Nusiprausti duše ar vonioje su natūraliu muilu arba dušo žele, ištrinkti plaukus. Neigiamą energiją taip pat veiksmingai naikina ir odą valo druska, todėl galima odą nušveisti su trupučiu rupios druskos. Tada atsisukti į šiaurę ir ištarti tokius žodžius: „Prašau šiaurės suteikti man energijos“. Paskui atsisukti į rytus ir tarti: „Prašau rytų suteikti man daugiau energijos“. Paskui atsisukti į pietus ir prašyti, kad suteiktų dar daugiau jėgų. Galų gale atsisukti į vakarus ir užbaigti prašymą tokiais pačiais žodžiais.

 

Tada įsivaizduoti ratą, kurio centre esate, apjuostą baltos liepsnos juosta, ištiesti rankas ir tarti: „Liepsnos juosta, pasilik su manimi ir saugok mane“. Atlikus ritualą, reikia nepamiršti padėkoti visoms šalims, pradedant atvirkštine tvarka: nuo vakarų ir išeiti iš vonios kambario.