LNK televizijos laidoje „Yra, kaip yra“ antradienio pavakarę 17.25 val. – dar viena šokiruojanti istorija iš Lietuvos kaimo. 24 metų Agnė jau augina penkis vaikus, o pirmojo susilaukė būdama vos 13, o antrojo – 14 metų. Mergina pripažins, kad pirmasis vaikelio tėvas buvo daug vyresnis už ją, tuo metu jam buvo 26 metai.

 

Yra kaip yra

 

Pirmojo gimdymo metu vaikelį priėmė Agnės sesuo, kadangi medikai nespėjo atvykti, o ir visą laiką, kol laukėsi pirmagimio, Agnė net nebuvo pasirodžiusi medikams.

 

Yra kaip yra

 

Laidoje dalyvaus ir socialinė darbuotoja Daiva, kuri prieš 12 metų rūpinosi Agne. Moteris sakys, kad stengėsi viskuo padėti Agnei, kartu su ja lankė pirmąjį vaikelį neišsivysčiusių kūdikių namuose, kadangi pirmasis Agnės vaikas gimė per anksti. Tačiau Daiva sako, kad jai didžiausias šokas buvo tuomet, kai ji sužinojo, kad Agnė vos pagimdžiusi pirmąjį vaiką, jau laukiasi ir antrojo… Daiva sakys, kad pirmasis Agnės vyras buvo tikras siaubūnas.

 

Yra kaip yra

 

Su pirmuoju vyru Agnė iš viso susilaukė dviejų vaikų, tačiau santykiai nutrūko, nes vyras dažnai gerdavo ir net smurtaudavo prieš paauglę. Su antruoju vyru mergina pragyveno pakankamai ilgai – beveik šešerius metus ir susilaukė dar dviejų vaikų, tačiau jai su vaikučiu gulint ligoninėje Agnės brolis jos vyrui primelavo, kad ši su meilužiu, todėl Agnei grįžus į namus teko atlaikyti girtaujančio vyro smūgius.

 

Dabar Agnė svajoja apie bendrą gyvenimą ir vestuves su jos penktojo vaikelio tėvu Gžegožu, tačiau vaikino šeima prieštarauja judviejų draugystei. Gžegožo sesuo Oksana laidoje sakys, kad jos broliui išėjus iš kalėjimo reikėjo merginos, todėl susirado pirmą pasitaikiusią.

 

Agnės dabartinio draugo Gžegožo gyvenimas nebuvo lengvas. Vyrui tik 24 metai, o jis jau trejus metus yra praleidęs įkalinimo įstaigoje, o dalį vaikystės praleido vaikų namuose. Agnė su Gžegožu susipažino per Agnės brolį ir pirmąjį laišką parašė pati mergina. Paleistas iš kalėjimo Gžegožas apsigyveno pas Agnę ir po pusės metų draugystės jai pasipiršo.

 

Abu jaunuoliai galvoja apie „storas lietuviškas vestuves“ su visomis tradicijomis – piršlio korimu bei daugybe svečių.

 

Tačiau Agnės motina apie dukros draugą atsiliepia ypač blogai. Moters teigimu, vyras nuolatos vagia iš kaimynų, niekur nedirba ir nesistengia susirasti darbo. „Yra, kaip yra“ žurnalistai išsiaiškino, kad šiuo metu prieš Gžegožą ir jo brolį yra pradėti ikiteisminiai tyrimai dėl vagysčių.

 

Laidą „Yra, kaip yra“ žiūrėkite antradienio pavakarę 17 val. 25 min. per LNK.