Kultinio serialo „Moterys meluoja geriau“ gerbėjams puikiai pažįstama aktorė Jūratė Budriūnaitė-Kamrazer po ilgos pertraukos grįžta į televiziją. Į darbus TV3 serialo „Naisių vasara. Sugrįžimas“ filmavimo aikštelėje panirusi aktorė intriguoja, kad žiūrovų laukia ne viena pikantiška scena.

 

TV3_Naisiu_vasara_Jurate_Budriunaite_Kamrazer

 

Jūratė pastaruosius metus buvo atidavusi motinystei ir teatrui, tačiau prisipažįsta, kad vos grįžus į filmavimo aikštelę, suprato kaip buvo jos pasiilgusi. „Nesu iš tų, kuri skambina ir sako: „Paimkite mane, noriu filmuotis“. Taip gavosi, kad pasiūlė ir sutikau. Jausmas – nuostabus, tiesiog puikus. Dirbau kelias pamainas, pagavau save besišypsančią. Kai pradėjau filmuotis „Moterys meluoja geriau“, serialo režisierius buvo Raimundas Banionis, o mes su Inga Norkute buvom dar visai žalios. Tai buvo pirmas rimtas mūsų serialas. Pamiršdavom, kad mus filmuoja ir į kamerą reikia žiūrėti. Dabar matau, kad jaunimėlis irgi tas pačias klaidas daro. Aišku, kad smagu grįžti“, – šypsodamasi pasakojo J. Budriūnaitė-Kamrazer.

 

TV3_Naisiu_vasara_Jurate_Budriunaite_Kamrazer_2

 

Atsinaujinusiame seriale profesionaliai aktorei patikėtas vienas pagrindinių vaidmenų. Pasak Jūratės, jos herojė Oksana – labai moteriška ir temperamentinga.„Žinokit, labai geras tas mano personažas: laikraščio redaktorė, jaučianti bėgančius metus. Ji turi mylimąjį, kurį įdarbina pas save ir vos tik jis ateina pas ją į kabinetą, ji ima jį bučiuoti. Ji visiškai ištirpusi dėl savo mylimojo. Labai moteriškas personažas, įdomus, temperamentingas. Atrodo, kad dėl vyro ji galėtų padaryti viską“, – juokėsi Jūratė.

 

TV3_Naisiu_vasara_Jurate_Budriunaite_Kamrazer_3

 

J. Budriūnaitė-Kamrazer tikina, kad dar nė viename seriale jai neteko tiek bučiuotis, kiek „Naisių vasara. Sugrįžimas“ serijose. Aktorė atskleidė, kad bučinių filmavimo aikštelėje buvo ne vienas ir jų tik daugės. „Teko pasibučiuoti ir ne kartą. Ir dar tikrai bus tų bučinių! Aš tik po to pagalvojau, kad mes taip „glamžomės“ ir skaniai bučiuojamės, o ką mano vyras pagalvos? Man visada patinka, kai scenarijuje randu pastabėlę, kad bus bučinių. Juk nieko nėra gražiau. Tik juokas paėmė, kad mano partneris buvo man per aukštas. Režisieriui teko jį ant stalo pasodinti“, – netramdydama juoko pasakojo aktorė.

 

TV3_Naisiu_vasara_Jurate_Budriunaite_Kamrazer_FOTO_Vytautas_Dranginis

 

Jūratė atskleidė, jog yra du dalykai, kuriuos privalu padaryti norint, kad bučinių scena vyktų sklandžiai: „Išsivaliau dantis ir česnakų neprivalgiau. Man labai patinka bučiuotis…“

 

Paklausta, ar ją ir jos kuriamą Oksaną sieja bent koks nors panašumas, Jūratė juokėsi, kad realiame gyvenime ji visai kitokia ir paskui vyrą nelakstytų. „Gyvenime tokia nesu. Man patinka, kai paskui mane vyras eina. Su vyru man buvo visai kitaip: tik užmečiau meškerę ir dairiausi ar ne per greitai bėgu“, – savo meilės istorijos pradžią su kompozitoriumi Vadimu Kamrazeriu, atskleidė aktorė.

 

Nuo gegužės mėnesio filmavimo aikštelėje plušantys aktoriai ir kūrybinė komanda žada, kad be pozityvumo ir jautraus santykio su gamta, TV3 vasaros sezone sužibėsiančiame seriale „Naisių vasara. Sugrįžimas“ žiūrovų lauks ir intriguojantis siužetas, atkeliavęs iš Pietų Amerikos. Argentiniečių televizijos serialo „Blind Date“ siužetas žavi jau beveik 50 pasaulio šalių žiūrovus, o nuo šios vasaros intriguos ir serialo „Naisiai. Sugrįžimas“ gerbėjus. Be visiems gerai pažįstamų Naisių kaimo herojus įkūnijančių aktorių – Sigito Jakubausko, Aurimo Žvinio, Rimanto Bagdzevičiaus, Nijolės Mirončikaitės, Elidos Dubinskytės-Šimaitės ir kitų, šią vasarą vaidmenis kurs ir Inga Norkutė-Žvinienė, Josif Baliukevič, Jūratė Budriūnaitė, Anicetas Gedvilas, Aušra Štukytė ir kiti.

 

„Naisių vasara. Sugrįžimas“ – jau netrukus per TV3!