LNK realybės šou-eksperimentas „Tamsoje” įgauna pagreitį – tamsos pasaulį po truputį pažįsta ne tik projekto dalyviai, šimtai tūkstančių televizijos ir interneto žiūrovų, bet ir garsenybės.

 

eurelijus_tamsoje (Small)

 

Šventojoje įkurtuose tamsos apartamentuose, kur dėl 20 tūkstančių eurų prizo aklinoje tamsoje kovoja neregių, silpnaregių ir realiame gyvenime matančių dalyvių poros, apsilankė legendinis krepšininkas Eurelijus Žukauskas.

 

Eurelijus_tamsoje1 (Small)

 

218 centimetrų ūgio milžinas atvyko nešinas krepšinio kamuoliu – jis parengė specialią užduotį dalyviams: mėtyti į krepšį nieko nematant. Pats Eurelijus įrodė, kad užrištomis akimis pataikyti nuo baudos taškų linijos – įmanoma: jo mestas kamuolys skriejo taikliai. „Nors man su baudomis niekada gerai nesisekė, visgi turiu atidirbtą metimą”, – šypsojosi Europos krepšinio čempionas.

 

Nedaug kas žino, kad garsusis „žalgirietis” Eurelijus ir pats turi rimtų regėjimo problemų. Nuolatinė įtampa, fizinis krūvis, stresas ir akių liga – tai kaina, kurią reikėjo sumokėti už svaiginančią karjerą. „Tik sudėtingos operacijos dėka nenutiko blogiausia: dabar dešine akimi matau gerai, o kaire – tik 30-40 procentų pasaulio”, – šįvakar realybės šou dienoraštyje pasakos Eurelijus.

 

Jis pasivaikščiojo po tamsos namus, o grįžo kupinas dvejopų minčių. “Šokiruojantis įspūdis. Baisu. Nežinau, jei reikėtų išbūti čia valandą, neiškęsčiau. Būdamas tamsoje susimąsčiau: koks laimingas esu, kad galiu matyti”.

 

Eurelijaus įspūdžiai tamsos namuose ir aklas dalyvių krepšinis – jau šįvakar realybės šou „Tamsoje” dienoraštyje 20 val. per LNK.

 

Video, kaip E.Žukauskas pataiko į krepšį užrištomis akimis.

 

Video: