Drąsus įvaizdis, kaskart kardinaliai keičiama šukuosena, ryškus makiažas ir seksualūs, figūrą išryškinantys drabužiai – neatkreipti dėmesio į 24-erių šokėją, žurnalistę Kristiną Pališkytę tiesiog neįmanoma nei tuomet, kai ji šoka, nei tuomet, kai eina gatve. Iš šono gali pasirodyti, kad Kristinai pavyko pagauti sėkmės paukštę už uodegos. Mergina filmuojasi klipuose, dalyvauja šokių konkursuose, retkarčiais dirba foto modeliu. Negana to, vadovauja pačios sukurtam sporto ir kūno pokyčių projektui „Final Fit Lady“, skirtam merginoms, norinčioms turėti svajonių figūrą. Tačiau tik artimiausi Kristinai žmonės žino, ką jai teko išgyventi vos prieš kelerius metus. Kristina sirgo anoreksija, bulimija, šlykštėjosi savimi, alino savo kūną badavimais ir galvojo net apie pasitraukimą iš gyvenimo…

 

Paliskyte_Nuo_Iki

„Aš neišvemdavau maisto, man skaudėjo ir aš jaučiau, kad noriu būti su tuo skausmu, kentėti tą skausmą, kad nenorėčiau valgyti, kad aš prisiminčiau tą skausmą. Tai aš jausdavau paskui kokias tris dienas…“ – būseną po persivalgymo priepuolių, užklupdavusių badavus, jau šį antradienio vakarą 20 val. LNK gyvenimo būdo laidoje „Nuo… Iki…“ nupasakos Kristina.

 

Kristina pasakoja buvusi visiškai normalus vaikas – mokėsi tik labai gerai, tėvai buvo išsilavinę, šeima – tvarkinga, kurioje niekada nieko netrūko, o iš aplinkinių kaskart sulaukdavo ne tik dėmesio, bet ir komplimentų dėl savo išvaizdos. Tačiau viskas ėmė keistis tuomet, kai Lietuvoje itin išpopuliarėjo kūno rengyba, o socialiniuose tinkluose ir spaudoje ėmė mirgėti nuotraukos su sportiškais, ištreniruotais kūnais, kuriuos puošė išraiškingi pilvo presai.

 

„Pasižiūrėjau į savo pilvą, kad jis ne toks, tai pas mane kažkas ne taip ir reikia susitvarkyti“, – pasakos Kristina. Žurnaluose ir reklamose iki tobulumo nudailinti sportininkių ar „Victoria Secret“ modelių kūnai Kristinai atrodė tokie patrauklūs, kad mergina panoro atrodyti kaip viena jų. Juk tai asocijavosi su sėkme ir populiarumu – savotišku laimės garantu.

 

Sukrečianti Kristinos istorija jau šį antradienio vakarą gyvenimo būdo laidoje „Nuo… Iki…“ 20 val. tik per LNK.