„Vilniaus Rytas!”, skanduoja mūsų krepšininkai per treniruotę Kazanėje. Nors „Ryto“ antradienio treniruotę sutrukdė per milijoną gyventojų turinčio Kazanės miesto transporto spūstys, šiandien mūsų komanda jau apšilusi ir pasiruošusi susiremti su Rusijos „Unics“ krepšininkais. Po pergalės 80:72 Europos taurės varžybų starte prieš turnyro favoritus Malagos „Unicaja“ šį vakarą mūsų sportininkai sieks laimėti prieš dar vieną itin rimtai vertinamą D grupės komandą.

 

Unics uniforma-2

Kazanės „Unics“ praėjusią savaitę turnyro starte nesunkiai laimėjo 97:74 prieš Baro „Mornar“ klubą. Kad „Unics“ rimtas priešininkas skelbia ir „Eurohoops“ sudarytas Europos taurės klubų reitingas, kuriame ši komanda išrikiuota aukštoje 4-oje pozicijoje. Priminsime, kad „Rytas“ prieš sezoną buvo vertinta tik 19-a pagal pajėgumą turnyro ekipa.

 

„Mūsų komandos laukia nemažas iššūkis. Pirmiausia, tai pirmas mačas išvykoje, antra – „Unics“ turi labai ambicingus tikslus, kuriuos žūt būt sieks įgyvendinti treneris Dimitr Priftis. Be to, yra išlikęs stiprus komandos branduolys, mūsų krepšininkai turės susiremti su stipriais žaidėjais, tokiais kaip: Maurice’as Ndouras, kuris turi NBA patirties ir pripažintas naudingiausiu pirmo turo krepšininku, Errickas McCollumas ir kitais“, – sakė Žilvinas Aleksandravičius, komentuosiantis šio vakaro rungtynes.

 

Tuo tarpu „Ryto“ gretos praretėjusios – rungtynėse nedalyvaus kelio traumą besigydantis ekipos kapitonas Ch. Krameris ir M. Normantas, kuris susilaužė pėdą per akistatą su Kauno „Žalgiriu“.

 

Nors Vilniaus „Rytas“ ir Kazanės „Unics“ yra Europos taurės senbuviai, šioms komandos dar neteko žaisti vienai prieš kitą. Kokių netikėtumų galime sulaukti per varžybas pamatysime šiandien 20 val. per TV6 tiesioginę transliaciją.

 

Po dvikovos su „Unics“, pirmame rate Vilniaus „Ryto“ lauks mačai namie su Frankfurto „Skyliners“ ir Turino „Fiat“ bei išvyka į Juodkalnijos miestą Barą mačui su „Mornar“. Lapkritį startuos antrasis pirmenybių ratas. Visas Europos taurės sezono rungtynes krepšinio sirgaliai gali stebėti per TV6.

 

Žiūrėkite rungtynių Kazanės “Unics” – Vilniaus “Rytas” transliaciją šiandien, 20 val. per TV6!