Nuotaikingos ir šventėmis alsuojančios LNK televizijos kalėdinės vinjetės nuo pirmadienio pasipildė dar viena.

Prie Kalėdų mergaitėmis virtusių Rūtos Mikelkevičiūtės, Rasos Tapinienės, Rimantės Kulvinskytės, Linos Kairytės, Karolinos Liukaitytės, Natalijos Bunkės, Irūnos Puzaraitės, Živilės Vaškytės ir Ugnės Skonsmanaitės prisijungs ir „Karamelinių naujienų“ vedėja Indrė Kavaliauskaitė.

 

Tačiau naujausia LNK vinjetė bus ypatinga: transliuojama tik nuo vėlaus vakaro. Joje gražuolė Indrė Kavaliauskaitė nusifilmavo itin seksuliai. Nenuostabu: juk šių LNK Kalėdų šūkis – „Švęskime aistringai!”

 

„LNK žiūrovams linkiu mėgautis kiekviena diena kaip mėgstamo šampano taure ir netyčiom  lengvai apsvaigti… nuo malonumo tiesiog gyventi. Dėl to man ir patinka LNK kalėdinė nuotaika – viskas žavu, linksma ir gražu“, – šypsosi itin seksulios vinjetės veidu tapusi Indrė Kavaliauskaitė.

 

Tačiau Indrė kratosi seksualios mergaitės amplua: „Manau, Natalija Bunkė, nors jau ir mamytė, būtų atlikusi šią rolę geriau. Arba Rasa Tapinienė, kurios tobulos kojos laidoje „Diagnozė: Valdžia” išmuša politikus iš pusiausvyros gal net geriau, nei aštrus klausimas“.

 

Pasak Indrės, besifilmuodama visą laiką bandė save įtikinti, kad tokia yra jos rolė. „Jau filmavimo metu manęs neapleido mintys: Ką mama pagalvos? Ką dėstytojai pagalvos? Ką močiutės pagalvos? Ką tėtis pagalvos? O gal man, kaip LNK naujokei, pasiūlė daryti tai, ko kitos atsisakė? – kvatojosi Indrė.

 

Tačiau didžiausias autoritetas Indrei buvo fotografas Tomas Kauneckas, kuris ir filmavo šias vinjetes. „Jo profesionalumu ir geru skoniu neabejojau, taip pat pasitikiu visa LNK komanda, taigi ilgai nesvarsčiau“, – sako Indrė.