Vasaris – meilės mėnuo, tad vienas žiūrimiausių kanalų Lietuvoje, novatoriškas dešimtąjį jubiliejų švenčiantis kanalas TV6 ryškiausiomis ateinančio mėnesio eterio „vinimis“ skelbia meilę futbolui, ekstremaliam sportui, kulinarijai ir kelionėms. UEFA čempionų lygos aštunfinalio kovų tiesioginės transliacijos, „freestyle“ motokrosininkų fokusai įspūdingiausiose pasaulio vietovėse, nauji kulinarijos guru Jamie Oliverio iššūkiai virtuvėje, nematytos amerikiečių televizijos žvaigždės Anthony Bourdaino kelionės po gražiausius pasaulio miestus, geriausi filmai ir serialai visą vasario mėnesį – specialiai tik TV6 žiūrovams!

 

Pirmoji mėnesio premjera – jau vasario 3-iąją. Savaitgaliais 11.00 val. charizmatiškasis amerikietis A. Bourdainas TV6 žiūrovus sodins į lėktuvą ir skraidins į vis kitą pasaulio miestą. Šou „Po pasaulį su Anthony Bourdainu“ (Anthony Bourdain. The Layover) kelionių sąrašas tiesiog nesibaigiantis: Singapūras, Niujorkas, Roma, Majamis, Honkongas, San Franciskas, Paryžius… Ir tai tik pradžia! Ką įmanoma pamatyti vos per 24 arba 48 valandas? Anthony tiek laiko pakaks parodyti naują vietovę ir keliautojo, ir vietos gyventojų akimis.

 

Prisiekę futbolo gerbėjai savo kalendoriuose jau gali raudonai pasižymėti UEFA čempionų lygos aštunfinalio kovas. Vasario 12-ąją, antradienį, 21.30 val. tiesioginiame TV6 eteryje susitinka ispanų klubas „Valencia“ ir prancūzų „Paris Saint-Germain“. Tuo pačiu laiku tiesiogiai per TV6 vasario 13-ąją, trečiadienį, į visame pasaulyje laukiamiausią kovą futbolo aikštėje kils UEFA gigantai – ispanų „Real Madrid“ ir anglų „Manchester United“.

 

Futbolo mačai tęsis ir po savaitės: vasario 19-ąją 21.30 val. laukia Londono „Arsenal“ ir Miuncheno „Bayern“ susitikimo tiesioginė transliacija, o tuo pačiu laiku tiesioginiame eteryje vasario 20-ąją – italų „AC Milan“ ir ispanų „Barcelona“ dvikova. UEFA futbolo kovos TV6 eteryje tęsis ir kovą.

 

Šeštadieniais 13.00 val. bene garsiausias pasaulio kulinaras J. Oliveris imsis naujų iššūkių. Vasarą šis vyrukas įrodė, kad kulinarinį šedevrą galima sukurti per pusvalandį, o šįkart jo užmojai dar drąsesni: nuo vasario 2-osios „Džeimio Oliverio patiekalai per 15 minučių“ (Jamie‘s 15 Minute Meals) įrodys, kad gardžiai paruošti valgį pakanka vos ketvirčio valandos! Organizuotumas, gudrūs laiko taupymo triukai, sveiki produktai sukels tikrą revoliuciją TV6 žiūrovų virtuvėse.

 

Kiekvienas ekstremalaus sporto gerbėjas žino „Red Bull X-Fighters“ vardą. Nuo vasario 23-iosios savaitgaliais 16.00 val. TV6 eteryje – svarbiausias pasaulyje motokroso čempionatas „X-Fighters skraidantys motociklai“ (X-Fighters World Tour 2012). Čia į orą kils geriausi pasaulyje „freestyle“ motokrosininkai, demonstruodami žadą atimančius šuolius su motociklais, Žemės traukos jėgą paneigiančius triukus ir įveikdami labiausiai pasaulyje kraują kaitinančias ekstremalias rungtis net keturiuose žemynuose.

 

Adrenalino kupino serialo „Mastrichto policija“ (Cops Maastricht) premjera, keturioms Emmy statulėlėms nominuoto kriminalinio serialo „Kastlas“ (Castle) ketvirtasis sezonas, dviem Auksiniams gaubliams nominuotas komedinis serialas „Kaip aš susipažinau su jūsų mama“ (How I Met Your Mother), karinis trileris „Valkirija“ (Valkyrie) su Tomu Cruise‘u, kriminalinė komedija „Būk kietas“ (Be Cool) su Johnu Travolta ir Uma Thurman – serialų ir kino gerbėjai leis puikius vakarus su TV6 programa visą vasarį!

 

Tiesioginės UEFA čempionų lygos kovos, ekstremalus sportas ir kelionės po pasaulį – jau vasarį tik per TV6!