Stilistė ir neseniai savo tinklaraštį apie madą ir gyvenimo būdą pristačiusi Viktorija Šaulytė, panašu, pati sau kelti iššūkių nebijo. Praėjusią savaitę dažnai įvairių prekės ženklų modeliu tampanti žinoma mergina įveikė dar vieną nelengvą užduotį – tapo modeliu ir vizažo konkurse, kur padėjo išplėšti prizinę vietą, o grožio meistrės stilistę jau vadina sėkmės talismanu.

 

IMG_1402 (Small)

 

Kaune vykusiame atvirame čempionate „Lithuania open cup Kaunas beauty 2018“ Panevėžio grožio salono „Elona makeup studio“ vizažo meistrės dalyvauja jau ne pirmą kartą. Studijos įkūrėja Elona Minkevičienė konkursams ne tik ruošia mokines, bet ir juose dalyvauja pati – veda seminarus, meistriškumo moko kitas būsimas specialistes.

 

IMG_1403 (Small)

 

Tačiau šis čempionatas E. Minkevičienei ir jos mokinei Gabijai Prusakovaitei buvo ypatingas ir įsimintinas. Mokytojos paskatinta Gabija pirmą kartą savo jėgas išmėgino konkurse, kur jai pavyko iškovoti antrąją vietą natūralių antakių dizaino rungtyje. Merginos modeliu Lietuvos čempionate sutiko tapti stilistė V. Šaulytė.

 

IMG_1404 (Small)

 

„Su Elona dirbu jau ne pirmą kartą. Esu iš tų žmonių, kurie, atradę tikrai talentingus žmones, nenori jų paleisti. Gavusi pasiūlymą iš karto sutikau – man smagu padėti, o taip pat žinojau, kad likusią dienos dalį galėsiu džiaugtis gražiu rezultatu ant savo veido“, – juokėsi V. Šaulytė.

 

„Iš tiesų, net nenustebau, kad laimėjome. Labai džiaugiuosi šia pergale, nors mano indėlis ir buvo mažas – tik „paskolinau“ veidą, tarsi drobę dailininko paveikslui. Nors pati manau, kad moteriai svarbiausias vidinis grožis, savirealizacija ir harmonija, kiekviena iš mūsų vis tiek nori jaustis graži savo išore. Estetiškai ir gražiai atliktas makiažas tikrai padeda“, – šypsojosi stilistė.

 

IMG_1405 (Small)

 

Pačios grožio meistrės V. Šaulytę juokais jau ėmė vadinti savo sėkmės talismanu. „Viktorija tokiuose konkursuose ne naujokė. Mes ją renkamės ne pirmą ir ne paskutinį  kartą. Tai labai šiltas ir mielas žmogus, kuris turi gerą aurą. Ji net konkurso metu sugeba nuraminti ir nuteikti teigiamai. Be to, ji labai graži mergina. Viktorija mums neša sėkmę, pernai taip pat dalyvavome natūralių  antakių dizaino rungtyje, kuriame laimėjome pirmąją vietą“, – sakė E. Minkevičienė.

 

IMG_1406 (Small)

 

Grožio salono „Elona makeup studio“ įkūrėja šioje industrijoje dirba jau ne vienus metus, veda seminarus ir dirba su įvairiais televizijos projektais. Minėtame čempionate E. Minkevičienė ne tik padėjo mokinei, bet ir pati vedė seminarą šventinio makiažo tema, kurio modelis taip pat buvo V. Šaulytė.

 

IMG_1407 (Small)

 

„Grožio versle dirbu apie 15 metų. Vizažo mokytoja tapau su laiku, po truputį sukaupusi daug patirties ir žinių, norėjau jomis dalintis. Ne tik savo mokines skatinu dalyvauti čempionatuose, bet ir visas dirbančias merginas, moteris grožio versle. Mano nuomone, dalyvavimas konkursuose, tai vienas iš tobulėjimo būdų, nes be intensyvaus mokymosi niekam nebūsi įdomus nei kaip žmogus, nei kaip specialistas“, – tikino meistrė.

 

IMG_1408 (Small) IMG_1409 (Small) IMG_1411 (Small)

 

Pamatyti prizinę vietą užėmusį V. Šaulytės įvaizdį galite nuotraukų galerijoje (nuotraukos – asmeninio archyvo).