Nors savo stiliuje kūrybinio dueto „ŠaŠa“ narė ir stilistė Viktorija Šaulytė drąsių eksperimentų nevengia, virtuvėje – ji vis dar naujokė. Kartu su mylimiausiomis moterimis – mama Gitana ir seserimi Gabija – apsilankiusi TV3 kulinarinėje laidoje „Virtuvės istorijos“, žinoma mergina pasakos apie naujus kulinarinius atradimus ir santykius su jos širdį užkariavusiu profesionaliu sportininku.

 

DSC_3504 (Medium)

DSC_3562 (Medium)

 

Laidoje „Virtuvės istorijos“ dėl mamos Gitanos palankumo kulinarinėje dvikovoje V. Šaulytė susikaus su seserimi Gabija.

 

DSC_3657 (Medium) DSC_3695 (Medium)

 

Merginos prisipažins jaučiančios jaudulį, nes kartu savo mamai gamins pirmą kartą. Stilistė prisimins, kokius patiekalus labiausiai mėgo vaikystėje. „Man pats skaniausias patiekalas būdavo, kai mama padarydavo ryte bulves su kiaušiniu ir kečupu. Atrodo toks paprastas dalykas“, – nostalgiškai apie vaikystės pusryčius kalbės V. Šaulytė.

 

DSC_3701 (Medium) DSC_3708 (Medium)

 

Laidoje „Virtuvės istorijos“ žinoma mergina pasakos, kad apsigyvenusi su mylimuoju ir pamačiusi, kaip jis puikiai sukasi virtuvėje, suprato, kad gaminti teks išmokti ir jai pačiai. „Na ką – ir išmokau. Būdavo, skambinu mamai, jis net nežinodavo. Sakydavau,  mama, turiu vištienos, ką man dabar daryt?“ – pirmuosius kartus virtuvėje su šypsena prisimins V. Šaulytė.

 

DSC_3728 (Medium)

 

Su mitybą itin prisižiūrinčiu sportininku gyvenanti stilistė taip pat gali pasigirti liekna figūra. Tačiau mergina atskleis, kad nepriekaištingai atrodyti drastiškų priemonių jai neprireikia. „Jei atvirai, man gyvenime nėra tekę laikytis dietos. Tiesiog, kai daug ko nemėgsti, atsirenki, ką valgai ir taip natūraliai išeina“, – pasakos stilistė.

 

DSC_3732 (Medium)

 

Laidos žiūrovams V. Šaulytė taip pat pasakos besilygiuojanti į modelio karjerą pradedančią jaunesnę seserį . „Aš kartais pasižiūriu į Gabiją – gal aš jau čia per stora“, – juoksis V. Šaulytė.

 

DSC_3529

 

Konkurencingai kovai nusiteikusios seserys keliaus į skirtingas „ilunch“ restorano puses: V. Šaulytė, padedama grilių meistro Vaidoto Rutkausko ir barbekiu čempiono Nerijaus Išganaičio, ant grilio keps elnienos kumpio kepsniukus su traškių baravykų ir salierų garnyru, o sesuo Gabija kartu su virtuvės šefe Ilona Juciūte-Čibirkiene ruoš sluoksniuotos tešlos pyragą su šerniena.

 

Kurios dukters kulinarinius sugebėjimus geriau įvertins mama? Kaip seserys puoselėja savo nepriekaištingas figūras?  Apie tai ir dar daugiau – jau šį šeštadienį 9 val. kulinarinėje laidoje „Virtuvės istorijos“.

 

Šeštą sezoną skaičiuojanti laida „Virtuvės istorijos“ į eterį grįžo gerokai atsinaujinusi. Nuo šiol joje vyksta azartiškos ir nuotaikingos žinomų šalies šeimų kovos. Laidos studijoje pagrindinio laidos herojaus šeimos nariai rungiasi vienas su kitu ir padedami šefės Ilonos Juciūtės ir „Proflame Expert“ šefo ruošia skaniausius patiekalus, o galiausiai atvykęs laidos herojus turi ne tik išrinkti skanesnį patiekalą, bet ir atspėti jį pagaminusį kulinarą. Kas gamina geriau – mama, žmona, uošvė, dukra ar sūnus, TV3 žiūrovai sužinos kiekvieną šeštadienį pasirodysiančioje laidoje.

 

 „Virtuvės istorijos“ – šeštadieniais 9 val. per TV3!

 

Nuotraukos – tomasfoto.lt