Jau trečiadienį 19.30 val. LNK žiūrovai išvys pirmuosius nacionalinius technikos apdovanojimus „TECH TOP 2015“. Tiesioginės transliacijos metu netrūks įspūdingų žinomų šalies atlikėjų pasirodymų. Pirmą kartą scenoje po gimdymo pasirodys Rūta Ščiogolevaitė, kuri atliks užburiantį Whitney Houston kūrinį „The Greatest Love Of All“, o savo pasirodymą praturtins futuristiniu įvaizdžiu, kurį kuria žinomos šalies stilistės Ieva Daugirdaitė ir Ula Tulevičiūtė.

 

techtop_R_Ščiogolevaite

Tik ką trečiosios atžalos susilaukusi R. Ščiogolevaitė jaučiasi puikiai ir nekantrauja, kada galės lipti vėl į sceną: „Į sceną grįžtu su daina, kurią atlikau ne vieną kartą, bet jos žodžiai „tikiu, kad vaikai yra mūsų ateitis“ ypač reikšmingi mano dabartiniame gyvenimo etape.“

 

Anot pašnekovės, balsas kaip sportininko kūnas – netreniruojamas aptingsta, tad jį po ilgokos pertraukos reikia vėl „prikelti“. „Motinystė keičia ir balsą, jis dažnai sutvirtėja, garsas tampa pilnas“, – sako žymi šalies atlikėja.

 

R. Ščiogolevaitės teigimu, artistui apskritai sudėtinga derinti darbą ir šeimą: „Negali staiga atsisakyti filmavimų ar koncertų, jei atsitinka kažkokia nelaimė. Atlikėjas negali pasiimti biuletenio, kai suserga vaikas ar miršta seneliai. Kitokį darbą dirbantys žmonės sako, jog viską mestų, nevažiuotų, nedainuotų. Bet tai supranta tik artistai.“

 

„TECH TOP 2015“ stilistė Ula Tulevičiūtė jau ne pirmą kartą dirba su žinoma šalies dainininke. Mergina pasakoja, jog R. Ščiogolevaitė visuomet pakliūna į jos rankas, kai moteris laukiasi. „Tad dabar bus įdomu pažaisti su naujomis formomis. Be to, Rūta mąsto nestereotipiškai, ji nebijo nestandartinių sprendimų. Šį kartą jai parinkome super stilizuotą samurajaus įvaizdį. Griežtos formos, minimalizmas, lyg kario kardu nukirsti plaukai“, – įvaizdžio vizija dalinasi stiliaus kūrėja.

 

Taip pat pirmą kartą šalies istorijoje organizuojamiems nacionaliniams technikos apdovanojimams specialius pasirodymus ruošia Vaidas Baumila, Monika Linkytė, Agnė Juškėnaitė, Katažina Zvonkuvienė, Donatas Montvydas, Linas Adomaitis ir Dagna Kondratavičiūtė, Vilija Matačiūnaitė ir Justina Budaitė bei Aleksandras Ivanauskas-Fara su „Rondo“ grupe.