Tarptautinės klasės sportinių šokių šokėjai, treneriai ir teisėjai, užauginę ne vieną čempionų porą ir tapę Lietuvos sportinių šokių legendomis – Jūratė ir Česlovas Norvaišos – stebina ne tik neįtikėtinu talentu, bet ir energija bei humoro jausmu. „Užauginome daugiau nei tūkstantį šokėjų“, – sako Jūratė.

 

1 (Small)

 

 

TV3 laidoje „Gero vakaro šou“ apsilankę Jūratė ir Česlovas Norvaišos sulaukė netikėtų Justino Jankevičiaus priekaištų. Projekte „Šok su manimi“ šeštą vietą užėmęs Justinas priminė Jūratei, kad būtent iš jos sulaukdavo daugiausiai kritikos. Tačiau Jūratė tik pasijuokė ir pridūrė, kad mokytis šokti geriausia pradėti dar mamos pilve, nors per vėlu taip pat niekada nebūna.

 

2 (Small)

 

Abu šokėjai studijavo mediciną, o „Gero vakaro šou“ vedėjams pasiteiravus, kas bendro tarp medicinos ir šokių, Česlovas visiškai nesutrinka: „Šokėjai ir medikai labai panašūs vienu atveju – nei šokėjų, nei medikų niekada niekas neapkaltins seksualiniu priekabiavimu“, – su šypsena aiškina Česlovas ir prisimena, kad baigęs studijas iš karto gavo gana intymų darbą: „Iš karto operuoti man neleido, dirbau onkologijos dispanseryje. Mane pristatė dirbti poliklinikoj ir man buvo paskirta patikrinti moterų krūtis. Aš kiekvieną rytą nuo aštuntos valandos iki penktos vakaro tikrindavau moterų krūtines. Ir iki šiol nesu gavęs nė vieno nusiskundimo dėl seksualinio priekabiavimo“.

 

4 (Small)

 

Laidos vedėjai atskleidė ir dar vieną Č. Norvaišos talentą – pasirodo, jaunystėje jis kūrė filmus. Porą trumpų filmukų, kurių scenarijaus autorius ir režisierius – Česlovas Norvaiša, laidos rengėjai pristatys ir publikai bei žiūrovams. „Filmavom zoologijos sode ir direktorius mums leido išleisti liūtę į laisvę. Šeštą ryto išleidom, o ji pasislėpė zoologijos sode. Įsivaizduojat, sodas tai didelis, 9 valandą atidarė zoologijos sodą visiems lankytojams, o mes niekaip nerandam, kur liūtė pasislėpė“, – neįtikėtiną istoriją pasakoja Česlovas. Kuo baigėsi ši istorija, sužinosite jau šį vakarą 20 val. laidoje „Gero vakaro šou“

 

8 (Small)

 

Laidoje taip pat svečiuosis grupė „Mango“, kuri šiemet švenčia savo 20-metį. Merginos ne tik prisimins nostalgiškas akimirkas iš pirmųjų savo vaizdo klipų, bet ir sudalyvaus linksmame žaidime „Sugedęs telefonas“.

 

9 (Small) 10 (Small)

 

Informacinė ir pramoginė laida „Gero vakaro šou“ – trečiadieniais 20 val. per TV3!