Buvusiam šokių grupės „Žuvėdra” nariui, dainininkui bei renginių vedėjui Tadui Rimgailai teko pamiršti pramogų pasaulio spindesį. Tam, kad uždirbtų pinigų pragyvenimui, žinomas vyras įsidarbino viename Klaipėdos restorane padavėju.

 

PS_Tadas Rimgaila 2

 

„Tai man nauja patirtis. Padavėju neteko dirbti net studentavimo laikais, tačiau, manau, kad visai gerai sekasi”, – džiaugėsi jau pirmąjį vakarą arbatpinigiais įvertintas žinomas vyras.

 

PS_Tadas Rimgaila 2

 

Tiesa, tokiems pokyčiams T. Rimgaila pasiryžo ne savo noru, o dalyvaudamas BTV laidoje „Išgyvenk, jei gali”, kur pateko į vienišos mamos Erikos Barkauskienės aplinką, ir savaitę turėjo pasirūpinti dviem mažais jos vaikais. Šios šeimos biudžetas, susumavus pajamas ir mokamus mokesčius, sveiku protu tiesiog nesuvokiamas – minus septyni eurai per savaitę.

 

PS_Tadas Rimgaila 2

 

Žodžio kišenėje neieškanti ekonomistė Aušra Maldeikienė, komentuodama T. Rimgailos pasiryžimą dirbti padavėju kritikavo dvidešimt dvejų Eriką ir gyrė Tado veiksmus: „Erikai Tadas buvo didelė dovana. Ji gavo progą pamatyti, kaip daugybė problemų sprendžiasi, kai tu esi suaugęs žmogus, kai tu ieškai išeičių, tu neini ir neprašai, kad kiti už tave padarytų, tu eini ir ieškai išeičių”, – komentavo A. Maldeikienė.

 

PS_Tadas Rimgaila 2

 

Vis dėlto T. Rimgailai reikia ne tik uždirbti maistui, bet ir rūpintis namais: skirti laiko vaikams, skalbti jų drabužius ir išspręsti užsikimšusios kriauklės bėdas. E. Barkauskienės buityje naudojami prietaisai ir aplinka šokiravo žinomą vyrą: „Jaučiuosi kaip grįžęs daugybę metų atgal”, – sakė T. Rimgaila.

 

PS_Tadas Rimgaila 2

 

Ar pavyks jam uždirbti tiek pinigų, kad pakaktų pragyvenimui? Ar skurdi buitis ir sunkūs namų ruošos darbai neprivers žinomo vyro pasiduoti anksčiau laiko? Kaip T. Rimgailos veiksmus ir E. Barkauskienės požiūrį pakomentuos ekonomistė A. Maldeikienė. Visi atsakymai laidoje „Išgyvenk, jei gali” jau šio trečiadienio vakarą 20 val. per BTV.

 

PS_Tadas Rimgaila 2