Visų žiūrovų itin mėgiamas ir labai lauktas didysis TV3 televizijos šokių projektas „Šok su manimi“ sugrįžo į eterį ir šeštadienio vakarą įrodė – lygių jam nėra! Įspūdingojo šou, pradėjusio jau penktąjį sezoną, premjera prie televizijos ekranų subūrė fantastiškai daug žiūrovų, o internete sukėlė tikrą audrą.

 

www.fotopro.lt

Preliminariais TNS LT tyrimų duomenimis, šeštadienio vakarą TV3 televizija su nuostabiaisiais šokiais pritraukė net 22,1 proc. visų žiūrovų. Ekonomiškai aktyvių žiūrovų − dar daugiau − net 29,3 proc.! Šie rezultatai įspūdingai lenkia artimiausio konkurento tą vakarą rodytą programą.

 

Šokių karštinė užvaldė ne tik žiūrovus prie televizijos ekranų, bet ir interneto lankytojus. Televizijoje internete TV3 Play premjeros „Šok su manimi” tiesioginė transliacija ir vaizdo įrašai jau žiūrėti daugiau nei 65 tūkst. kartų!

 

Itin didžiulio susidomėjimo sulaukė ir pirmą kartą šalies televizijų istorijoje pristatyta naujovė – žiūrovai galėjo balsuoti ne tik telefonu, tačiau ir palaikyti savo mėgstamą šokėjų porą atiduodami balsą portale www.soksumanimi.lt. Čia prisiregistravę per savo paskyrą socialiniame tinkle Facebook ir atidavę balsą, žiūrovai netrukus savo nuotrauką galėjo išvysti ir TV3 tiesioginiame eteryje – projekcijoje ant „Šok su manimi“ parketo. Internautų srautas buvo iš tiesų galingas – vien per šeštadienio vakarą laidos puslapyje balsavo daugiau nei 26 tūkst. žiūrovų. Iš viso www.soksumanimi.lt puslapis buvo peržiūrėtas jau daugiau nei 236 tūkst. kartų.

 

Laidos populiarumą parodė ir galybė komentarų internete. Vien TV3 Facebook paskyroje po įrašais apie didįjį projektą jų sulaukta šimtai.

 

Tradiciškai už projekte dalyvaujančias poras buvo galima balsuoti ir telefonu. Vos per kelias didžiojo TV3  šou  transliacijos valandas sulaukta dar beveik 20 tūkst. žiūrovų balsų!

 

Skambintojai palaikė ant „Šok su manimi“ parketo besisukusias įspūdingas ekrano žvaigždžių ir profesionalių šokėjų poras. Su profesionaliais partneriais šoko „Mis Lietuva 2013“ Rūta Elžbieta Mazurevičiūtė, dainininkė Monika Linkytė, modelis Jolanta Leonavičiūtė, „X Faktoriuje“ išgarsėjęs dainininkas Martynas Kavaliauskas, šuolių į vandenį čempionas Ignas Barkauskas, „TV pagalbos“ gelbėtoja Sandra Žutautienė, vestuvių organizatorius rekordininkas Remigijus Žiogas, interneto sensacija Monika Šalčiūtė, profesionalus modelis Simonas Pham, dainininkė Greta Lebedeva, „Chorų karų“ generolas Arnas Švilpauskas ir trasseksualas Raulis Mammadli-Agness Landau.

 

Susumavus jau pirmosios laidos rezultatus – žiūrovų skambučius telefonu, palaikymo balsus internete bei komisijos balus, projektą šį kartą teko palikti Gretai Lebedevai ir Andriui Kandeliui.

 

Vos startavęs projektas žada dar visą pluoštą staigmenų ir įdomybių, tad jau šį šeštadienį žiūrovai vėl pamatys kaip poroms seksis toliau kovoti dėl geriausios iš geriausiųjų vardo.

 

TV3 – jau 10 metų žiūrimiausia televizija Lietuvoje!