Kai kuriems žmonėms seksas ir vandens lašai yra viena didžiausių erotinių svajų, tačiau realybėje įgyvendinti ją tampa tikru išbandymu. Vieni jaučiasi nepatogiai mažoje dušo kabinoje, kiti bijo paslysti ir susižeisti. Tačiau tai nereiškia, kad reikėtų pamiršti šį malonumą.

 

duse

Mylėtis duše daugeliui atrodo kaip smagi alternatyva, paįvairinanti kasdienybę. Tačiau neturint pakankamai patirties, meilė dušo kabinoje gali baigtis rimtomis traumomis ir sužeidimais. Tam, kad toks seksas keltų vien malonumą reikia turėti galvoje ir vengti tų dalykų, kurie gali padaryti seksą duše nepatogiu.

 

Visų pirma reikia įsidėmėti, kad seksas, kuris prasideda užtraukus dušo užuolaidas, yra kur kas daugiau nei būdas išbandyti ką nors naujo. Tai ypatingai intymus seksas, kuris dar labiau suartina ir sustiprina tarpusavio ryšį.

 

Maudantis duše su partneriu nebūtina visą laiką galvoti apie seksą. Iš pradžių galima nutrinti vienas kitą plaušine, atsipalaiduoti ir pasikalbėti apie dieną, praleistą darbe. Viena vertus, atmosfera duše kaitina aistras, tačiau taip pat ir sukuria emocinį ryšį tarp abiejų partnerių. Galbūt po sunkios dienos to ir pakaks, juk ne visada norisi turėti intymių santykių. Tokiomis dienomis maudynės duše gali būti geriausias būdas, padėsiantis atsigauti ir pasijusti dėkingiems, kad turi vienas kitą.

 

Toliau pateikiami keli dalykai, į kuriuos galima atkreipti dėmesį, jei ketinama mėgautis meile duše.

 

Vos įlipus į dušo kabiną nereikėtų iškart eiti prie reikalo. Iš pradžių galima vienas kitą išmuiluoti, apsikabinti ir atsipalaiduoti vienas kito glėbyje. Slidūs, drėgni kūnai netrukus nuteiks seksualiai ir romantiškai.

 

Pamaloninti vienas kitą oralinėmis glamonėmis. Dušas tam ideali vieta, nes net tie, kuriems tai nėra pati maloniausia sekso rūšis, duše dažniausiai pakeičia nuomonę. Vanduo suminkština, sudrėkina odą. Duše visada yra garantuotas gaivumo jausmas.

 

Prausiantis duše liesti vienas kito kūną, ypač jautriausias erogenines zonas. Prisilietimai netrukus sukels tikrą meilės hormonų antplūdį ir seksualinis susijaudinimas bus garantuotas. Tada galima pradėti seksualiai jaudinti partnerį su vandens srove…

 

Maudantis duše dviese svarbu nebūti savanaudiškiems. Kad ir kaip malonu būtų stovėti po šilto vandens dušu, juo reikia dalintis po lygiai su partneriu. Menkas malonumas, jei vienas partneris nuolatos šals, kai kitas mėgausis šiluma.

 

Preliudija duše. Galima stebėti savo atspindį veidrodyje glamonių metu. Žiūrėjimas į savo apnuogintą kūną visada jaudina. Atrodo, lyg intymiais žaidimais užsiimama šalia kitos poros, kuri taip pat stebi. Bučiuotis, kai vanduo bėga per veidą. Tokie šlapi bučiniai bus labai aistringi ir seksualūs.

 

Dušo grindys paprastai būna labai slidžios, todėl ketinant užsiimti intymiais žaidimas, vertėtų ant jų patiesti didelį rankšluostį. Be to, šlapias rankšluostis yra minkščiau nei kietos ir kartais šaltos grindys.

 

Sunku pasakyti, kokios geriausios sekso pozos duše, nes jos priklauso nuo dušo patalpos dydžio, partnerių pomėgių ir fizinių ypatybių, ypač lankstumo. Bene populiariausios sekso pozos būtų šuniukų, kai mergina klūpi ant kelių ir delnais remiasi į grindis, o vyras stovi už jos, arba, kai abu stovi atsisukę veidu vienas į kitą, o mergina pakelia vieną koją šiek tiek aukščiau ant dušo sienelės. Jeigu yra daugiau vietos, vyras gali atsisėsti ant rankšluosčio, ištiesęs kojas, o ant jo atsisėsti mergina, arba mergina atsigula ant grindų ir sulenkia kelius, o vyras įeina į ją panašiai, kaip mylintis misionieriaus poza.

 

Svarbiausia duše yra nepaslysti. Net ir labiausiai jaudinančiomis akimirkomis negalima pamiršti, kur statyti kojas, kad būtų patogu ir asmuo neprarastų pusiausvyros. Pora turi jaustis tvirtai. Ant dušo grindų nepalikti muilo ar kitų slidžių prausimosi priemonių.

 

Duše nekeisti sekso pozų, nes dažnai keičiant labiau rizikuojama prarasti pusiausvyros jausmą, paslysti ir susižeisti.