Santykių specialistai dažniausiai išskiria 6 skirtingus meilės stilius, kaip elgiasi įsimylėję asmenys. Nuo jo priklauso, kaip klostysis artimi santykiai. Kodėl svarbu žinoti savo meilės stilių? Psichologų nuomone, todėl kad tai padės geriau suprasti save, turėti realių lūkesčių ir padės iš anksto numatyti santykių krizes ir joms pasiruošti.

 

seksas

Romantikams patinka būti įsimylėjusiems. Jie gali įsimylėti dėl patrauklių fizinių savybių ir nusivilti dėlto, kad partneris ilgainiui labai pasikeitė. Sąrašų sudarinėtojai laikosi aukštų standartų ir nori, kad viskas vyktų pagal kruopščiai parengtą planą. Obsesinės asmenybės nori kiekvieną laisvą minutę praleisti kartu su mylimuoju. Duodantys žmonės iš savo mylimųjų gauna kur kas mažiau, nei jie pasiūlo. Žaidėjai mėgsta nuotykius, intrigas, kai santykiai užsitęsia per ilgai, pradeda dairytis į kitus. Draugiški, platoniški santykiai paprastai užsimezga tarp geriausių draugų, jiems reikia dėti daugiau pastangų nei kitiems, kad aistra nedingtų iš jų gyvenimo, nors visais kitais klausimais jie sutaria kuo puikiausiai.

 

Įdomu, koks esate meilužis(-ė)? Norint patenkinti vyrą, reikia žinoti jo seksualinį tipą, taip pat reikia mokėti atsipalaiduoti lovoje ar kitoje vietoje, kurioje užsiimama intymiais santykiais. Taigi, šiek tiek plačiau apie seksualinius tipus ir jų pomėgius. Ši informacija turėtų praversti ir kasdieniuose poros santykiuose ir ruošiantis ypatingai meilės šventei – šv. Valentino dienai!

 

Kamasutra – žymiausias pasaulyje traktatas apie meilę, kuriame pateikiama meilužių klasifikacija. Pagal ją skiriami tik trys moterų meilužių tipai ir penki vyrų meilužių tipai.

 

Moterų seksualiniai tipai:

 
  • Parmina – tai gležna ir trapi, nedidelio ūgio dailiosios lyties atstovė. Lovoje ji drovi, retai ryžtasi naujovėms intymiuose santykiuose. Mėgsta tradicines kamasutros pozas ir judesius. Parmina paprastai būna nuolanki vyrui ir trokšta išpildyti karščiausias jo fantazijas. Jai seksas – tai dvasinė sąjunga, bet intymūs santykiai be ilgos ir švelnios preliudijos yra neįmanomi.
  • Pigrina – liekna, bet ne per liesa moteris. Jos figūra išraiškinga – putli krūtinė ir apvalūs klubai. Pigrinai seksas patinka. Ji aistringai atsiduoda vyrui ir pati moka suteikti jam nežemišką malonumą. Tai tobula meilužė. Seksas su šia moterimi visada nepakartojamas, o orgazmai – nepamirštami.
  • Sanchima – stambaus sudėjimo moteris su plačiais skruostikauliais. Ji ir protinga, ir aistringa, bet labai saikingai. Ji nesigėdija savo erotinių fantazijų ir troškimų, bet moka juos valdyti. Kartais dėl to susivaldymo meilės guolyje aistra gali atšalti. Sanchimai seksas visų pirma skirtas giminės pratęsimui, vaikų gimdymui, o tik paskui – dėl malonumo.
 

Vyrų seksualiniai tipai:

 
  • Dramblys – fiziškai patrauklus, aukštas vyras plačiais pečiais. Teikia pirmenybę tradicinėms pozoms ir trumpam seksui. Seksualine prasme labiausiai tinka su sanchimų ir parminų tipų moterimis.
  • Jautis iš kitų išsiskiria audringu temperamentu ir stipriu, galingu kūnu. Intymiame gyvenime jis dažnai labai altruistiškas. T. y. linkęs padaryti viską, ko geidžia partnerės širdis. Šio tipo vyrai gerai sutartų su parminomis ir pigrinomis.
  • Mulas – vidutinio ūgio, ramaus, tvirto charakterio, užsigrūdinęs. Labai aukštu libido nepasižymi. Ideali partnerė tokio seksualinio tipo vyrui būtų sanchima.
  • Leopardas – tobulas meilužis. Jis ne tik pasižymi labai seksualiu temperamentu, bet ir turi kilnų tikslą – pirmiausia ir svarbiausia suteikti partnerei orgazmą. Leopardų tipo vyrams seksas labai patinka – jie yra pasirengę atsiduoti aistrai bet kur ir bet kada. Toks vyras būtų ideali pora pigrinai.
  • Eržilas – atletiško kūno sudėjimo, vidutinio seksualinio temperamento. Lovoje dažnai pernelyg skuba, neskiria savo moteriai pakankamai laiko ir dėmesio. Tinkamiausia moteris šio tipo vyrui – parmina.
 

Pagal lytinių organų dydį skiriami trys vyrų tipai (kiškis, jautis ir arklys) ir trys moterų (elnė, kumelė ir dramblė). Pagal vyro varpos dydį ir moters makšties gylį nustatomas poros suderinamumas lovoje: kiškio tipo vyrams labiausiai tinka elnės tipo moterys, jaučio tipo vyrams tinka kumelės tipo moterys, arklio tipo vyrams tinka dramblės tipo moterys.

 

Pagal kamasutrą taip pat klasifikuojamas moterų ir vyrų aistros lygis, kuris gali būti mažas, vidutinis ir didelis.  Idealiu atveju jie visiškai arba beveik sutampa. Tačiau Kamasutra pateikia patarimų, kaip išspręsti net ir kebliausias intymaus gyvenimo problemas.