Skandinaviška kosmetika išsiskiria natūralumu, švarumu bei efektyvumu. Jos vertė slypi ne tik natūraliuose ingredientuose, bet ir skandinaviško gyvenimo būdo filosofijoje, kurioje ypatingas dėmesys skiriamas gamtai, švariam orui ir sveikam gyvenimo būdui. Tad ir natūrali kosmetika yra neatskiriama Skandinaviško gyvenimo stiliaus dalis.

 

Skandinavijos šalys taip pat žinomos dėl savo griežtų aplinkosaugos taisyklių. Todėl skandinaviškos kosmetikos gamintojai dažnai pabrėžia savo produkto tyrumą, natūralumą ir tvarumą. Dauguma šių produktų gaminami naudojant organinius ingredientus ir mažinant cheminių medžiagų kiekį.

 
Multiple_Woods_Copenhagen

Multiple Woods _Copenhagen

 

Natūralūs ingredientai kosmetikoje

   

Skandinaviški kosmetikos prekės ženklai pasitelkia gausų regiono natūralių resursų sąrašą, siekdami sukurti aukštos kokybės produktus. Kai kurie iš populiariausių ingredientų kosmetikoje yra:

 
  •  Žaliosios žolės ir augalai: įvairių rūšių žolės, tokios, kaip ramunėlės, dilgėlės, ir mėtos, suteikia gausų vitaminų ir antioksidantų kiekį, kurie padeda odai atsinaujinti bei turi raminanti poveikį.
  •  Uogos: tokios uogos kaip bruknės – naudingos kaip antioksidantai ir drėkinamieji ingredientai, padedantys išlaikyti odos sveikatą ir grožį. Spanguolės suteikia kosmetikai ne tik kvapą, bet ir įvairių naudingų medžiagų.
  •  Beržo lapų ekstraktas - puikus drėkiklis, kuris maitina odą ir padeda išlaikyti optimalų drėgmės lygį odoje. Tai ypač svarbu sausai arba jautriai odai.
  •  Ežiuolės ekstraktas yra žinomos dėl savo gydomųjų savybių, įskaitant priešuždegimines ir raminančias savybes, kurios yra naudingos jautriai arba sudirgintai odai.
 

Ekologiški ir tvarūs Skandinaviški prekės ženklai

 

Daugybė prekės ženklų Skandinavijos regione pasižymi aukštos kokybės ir natūralumo standartais. Du iš jų, kuriuos tikrai verta paminėti, tai „Woods Copenhagen“ ir „Björk and Berries“.

 

Woods_ Copenhagen

 

Šis Danijos prekinis ženklas išsiskiria savo minimalistišku dizainu ir natūraliais ingredientais. Tai prekės ženklas sukurtas remiantis vizija sujungti natūralumą, ekologiškumą ir efektyvumą. 2014 metais Woods_ Copenhagen įkūrėjo Martin Lyne’s dukrai susirgus atopine egzema, jis sukūrė Woods_Copenhagen, remdamasis sąžiningumo ir bekompromisiškumo principais, kad produktai būtų švarūs, aukštos kokybės, stiprinantys, praturtinantys ir sudaryti iš galingų bei aktyvių ingredientų. Visa produkcija yra gaminama Danijoje kartu Skandinavijos ekspertais, kurių sudėtyje dominuoja natūralūs ingredientai iš tokių natūralių šaltinių, kaip augalai, žolelės ir uogos, taip sustiprinant ir praturtinant odą vitaminais, antioksidantais ir būtinomis riebalų rūgštimis. Asortimente rasite visko kiekvienam odos tipui – nuo vitaminais praturtintų serumų iki maitinančių ir drėkinančių kaukių, giliai valančių šveitiklių ir kremų, kuriuose gausu antioksidantų. Pažintį su Woods_ Copenhagen prekės ženklu rekomenduojame pradėti nuo tokių produktų, kaip putojantis veido prausiklis, giliai drėkinantis veido serumas bei kasdieninis drėkinamasis veido kremas.

 
Multiple_Woods_Copengahen_1

Multiple Woods_Copengahen

 

Kitas Skandinaviškas prekės ženklas Björk and Berries kurio produkcija gaminama Švedijoje  - taip pat žinomas dėl savo įsipareigojimo naudoti tik natūralius, ekologiškus ir vietinius ingredientus. Šis natūralios kosmetikos prekės ženklas tiria ingredientus, kurie buvo tradiciškai naudojami Švedijoje šimtmečius. Jų produktai pagrinde gaminami iš ekologiško beržo lapų ekstrakto, beržo žievės bei įvairių uogų, kuriuos jie ruošia ekologiniu būdu. Šie ingredientai atspindi prekės ženklo įsipareigojimą kokybei ir tvarumui bei suteikia jų gaminamai kosmetikai ypatingą švelnumą ir veiksmingumą. Tokie produktai, kaip rankų kremai, kūno prausikliai ir bei rankų ir kūno losjonai – jau tapo Björk and Berries prekės ženklo mylimiausiais ir puikiai įrodo, kad jų sudėtyje yra naudojami geriausi atsakingai gauti ingredientai, kuriuos gali pasiūlyti gamta, taip užtikrinant aukščiausios kokybės formules su minimaliu ingredientų kiekiu, tačiau maksimaliu stiprumu.

 
Bjork and Berries

Bjork and Berries

 

Šie keli paminėti Skandinaviški prekės ženklai puikiai įrodo, kad natūralumas ir efektyvumas gali derėti kartu, o švarūs bei galingi ingredientai gali suteikti odai gyvybingumą ir sveiką išvaizdą, tausojant aplinką.

 

Jei norite susipažinti su Woods_ Copenhagen ir Björk and Berries prekės ženklais iš arčiau – apsilankykite internetinėje natūralios kosmetikos parduotuvėje Skin5.lt, kurioje rasite ir daugiau gamintojų siūlančių švarią, netoksišką bei eklologišką kosmetiką.