Lietuviško kino, teatro ir TV serialų gerbėjams puikiai žinomas aktorius Tadas Gryn šį ketvirtadienio vakarą 2TV laidoje „Monikos užkulisiai“ pasidalins savo laimės receptu. „Man dažniausiai kyla klausimas, o kas yra ta laimė? Aš jaučiuosi gerai, aš tikrai jaučiuosi laimingas. Man užtenka, kad išėjus į lauką šviečia saulė. Esu laimingas žmogus, džiaugiuosi tuo, ką turiu, ką darau, džiaugiuosi savo pasirinktu keliu, kuriuo einu. Nieko gyvenime nekeisčiau, absoliučiai nieko, viskas, kas įvyko, per ką reikėjo praeiti, o juk buvo ir nemalonių dalykų. Bet tai yra patirtys, net pati blogiausia diena gyvenime yra požiūrio klausimas. Ir tik nuo tavęs tas požiūris į ją priklauso“, – kalbėjo serialo „Rimti reikalai“ žvaigždė Tadas Gryn.

 

Tadas G

Ne pirmą sezoną vaidinantis lietuviškame kriminaliniame seriale „Rimti reikalai“ aktorius pasidalino savo įkūnijamo personažo peripetijomis, kurios sulaukė itin didelio žiūrovų susidomėjimo. „Visiškai netikėtai, neplanuotai, nebuvo galvojama, kad žodžiai – „palauk“, „ką darai“, taps mano personažo dalimi. Tai buvo momentinis dalykas, kuris liko. Mes tiesiog su serialo režisieriumi Džiugu pasijuokėme, apie tai rimtai nieko negalvojome, manėme, kad pajuokausime, ir viskas. O tas puikiai prigijo tiek mano personažui Rolandui Vandžiui, tiek žiūrovams. Net eidamas gatvėje kartais girdžiu, kaip kažkas sako man: palaaaaaauk. Galvoju, gerai, vadinasi tai puikiai veikia“, – pasakojo serialo „Rimti reikalai“ aktorius T. Gryn.

 

Nors aktorius džiaugiasi savo gyvenimu ir jaučiasi laimingas, jis nepabūgo atskleisti vieno asmeniškiausio savo gyvenimo fakto. „Ko man trūksta gyvenime? Džekės, moters. Juokauju, žinoma. Mano širdis yra užimta, nes ji yra mano kūne. Ar aš turiu moterį? Ne, neturiu. Tačiau nesistengiu ir nenoriu to pabrėžti. Tai turi įvykti, turi atsitikti. Kažkaip kurti santykius vien tam, kad kurčiau, būtų kvaila. O vienišas gyvenime aš tikrai nesu“, – atviravo Tadas Gryn.

 

Pokalbis su aktoriumi jau šį ketvirtadienio vakarą, 22 val., laidoje „Monikos užkulisiai“ per 2TV. O Tado Gryn įkūnijamą personažą galite pamatyti kiekvieną pirmadienį-ketvirtadienį seriale „Rimti reikalai“ 21 val. per LNK.