Mianmaro gyvūnų Zodiaką sudarė senovėje gyvenę Birmos vienuoliai. Šie išminčiai išsamiai išanalizavo dangaus kūnus ir gyvūnų pasaulį. Jie visus žmones suskirstė į aštuonias grupes ir priskyrė tam tikrą Zodiako ženklą. Norint atrasti savąjį, reikia tik žinoti, kurią savaitės dieną gimėte.

 

Savaitės diena

Zodiako ženklas

Pirmadienis Tigras
Antradienis Liūtas
Trečiadienis 0.01–12.00 val. Dramblys su iltimis
Trečiadienis 12.01–0.00 val. Dramblys be ilčių
Ketvirtadienis Žiurkė
Penktadienis Jūrų kiaulytė
Šeštadienis Drakonas
Sekmadienis Garuda (mitinis paukštis)
 

Teisingasis Tigras

Planeta: Mėnulis.

Pasaulio šalis: Rytai.

Gimusieji po šiuo Zodiako ženklu yra labai protingi ir pasižymi puikia intuicija. Tai padeda jiems priimti teisingiausius sprendimus. Tigro ženklo atstovai mėgsta nugalėti ir jaučiasi visada teisūs. Be to, yra labai pastabūs, todėl jų apgauti beveik neįmanoma. Šios asmenybės pasižymi didžiule kantrybe, tačiau tik tada, kai pačios nori ko nors pasiekti. Jos labai gerbia kitus žmones ir nemėgsta laiko švaistyti veltui. Tigro ženklo atstovai visada laikosi taisyklių ir prisiima atsakomybę už savo veiksmus. To paties tikisi ir iš aplinkinių.

 

Tvirtasis Liūtas

Planeta: Marsas.

Pasaulio šalis: Pietryčiai.

Gimusieji po šiuo Zodiako ženklu yra lyderiai iš prigimties. Jie labai pasitiki savimi ir nesidrovi to viešai demonstruoti. Aplinkiniai šias tvirtas asmenybes gerbia ir dažnai paklūsta jų nuomonei. Dažniausiai pastaroji būna teisinga. Liūto ženklo atstovai stengiasi elgtis taip, kad nekenktų kitiems, o silpnesnius dar ir pagloboja. Patiems pagalbos prireikia labai retai. Šios narsios asmenybės drąsiai priima likimo siųstus iššūkius ir kovoja su negandomis tol, kol jas įveikia. Jeigu ką nors sumąsto, perkalbėti būna labai sunku, nes Liūto ženklo atstovai nelinkę eiti į kompromisus.

 

Nutrūktgalvis Dramblys su iltimis

Planeta: Merkurijus.

Pasaulio šalis: Pietūs.

Gimusieji po šiuo Zodiako ženklu yra labai nepastovūs. Neįmanoma žinoti, ką jie iš tiesų mąsto ir kaip pasielgs vienoje ar kitoje situacijoje. Šios asmenybės stebina ne tik aplinkinius, bet ir pačios save. Jos dievina adrenaliną, todėl su džiaugsmu neria į nutrūktgalviškas avantiūras. Dramblio su iltimis ženklo atstovai mėgsta laisvalaikį leisti tokių pat nenuoramų draugijoje. Todėl neretai prisidaro problemų, bet jų nesureikšmina. Netgi kelis kartus nudegę ir toliau elgiasi spontaniškai bei leidžiasi valdomi tą akimirką užklupusios aistros. Jeigu aplinkiniai bando patarti, kaip iš tiesų derėtų elgtis, šie žmonės jų negirdi. Jie nemėgsta, kai jiems kas nors vadovauja, ir stengiasi patys kontroliuoti visas gyvenimo situacijas.

 

Kontraversiškas Dramblys be ilčių

Planeta: Rahu (mitinė planeta).

Pasaulio šalis: Šiaurės Vakarai.

Gimusieji po šiuo Zodiako ženklu yra labai prieštaringos prigimties. Jie nemėgsta, kai kas nors kišasi į jų reikalus, ir visas problemas sprendžia vieni. Tačiau kai Dramblio be ilčių atstovams pavyksta pasiekti puikių rezultatų, jie nevengia pasipuikuoti ir alpsta iš malonumo girdėdami aplinkinių liaupses. Reklamuoti save šio ženklo atstovai tikrai geba. Apskritai jie yra labai apsukrūs ir sumanūs, todėl galėtų būti puikūs verslininkai arba reklamos vilkai. Tiesa, tokios asmenybės nemėgsta rizikuoti ir imasi tik to, ką puikiai išmano.

 

Gudrioji Žiurkė

Planeta: Jupiteris.

Pasaulio šalis: Vakarai.

Gimusieji po šiuo Zodiako ženklu yra labai protingi ir gudrūs. Jie turi aštrų liežuvį ir yra labai sąmojingi. Netgi turėdami daug problemų nenukabina nosies ir tiki, kad viskas bus gerai. Užuot panikavę Žiurkės ženklo atstovai atidžiai analizuoja situaciją ir ieško būdų, kaip išsisukti iš keblios padėties. Tačiau šios asmenybės, siekdamos savo tikslų, dažai lipa per kitų žmonių galvas ir laužo taisykles.

 

Kūrybingoji Jūrų kiaulytė

Planeta: Venera.

Pasaulio šalis: Šiaurė.

Gimusieji po šiuo Zodiako ženklu yra labai artistiški ir kūrybingi. Jų galvose nuolat kirba tūkstančiai puikių idėjų. Ką nors sumąstę, tuoj pat puola tai įgyvendinti. Deja, entuziazmas greitai išgaruoja, ir dažniausiai darbai lieka neužbaigti. Taip nutinka dėl to, kad Jūrų kiaulytės ženklo atstovai mėgsta daug darbų daryti vienu metu ir jiems viskas greitai pabosta. Šioms asmenybėms sunkiai sekasi pasirinkti vieną gyvenimo kelią. Jos nuolatos blaškosi ieškodamos geriausio, nors pačios nežino, kas tai yra. Tačiau Jūrų kiaulytės ženklo atstovai labai vertina draugus ir niekada neatsisako jiems padėti.

 

Filosofiškasis Drakonas

Planeta: Saturnas.

Pasaulio šalis: Pietvakariai.

Gimusieji po šiuo Zodiako ženklu yra filosofai iš prigimties. Jie visur bando įžvelgti gilesnę prasmę ir siekia paaiškinti viską, kas vyksta jų gyvenime. Vienus žmones tai erzina, kitus žavi. Apskritai bendrauti su tokiomis asmenybėmis labai įdomu. Be to, jos turi puikų humoro jausmą ir pasitiki savimi. Nors mėgsta būti žmonių apsuptyje, dirbdami renkasi vienatvę. Drakono ženklo atstovai nemėgsta būti priklausomi nuo kitų ir trokšta sprendimus priimti savarankiškai. Dėl to jiems geriausiai sekasi kurti savo verslą, o ne tapti kieno nors pavaldiniais.

 

Nuoširdžioji Garuda

Planeta: Saulė.

Pasaulio šalis: Šiaurės Rytai.

Garudos ženklo atstovai yra labai nuoširdūs ir dosnūs. Jeigu reikėtų, jie dėl kitų atiduotų paskutinius marškinius. Nesvarbu, ar tai būtų artimas žmogus, ar pirmą kartą gatvėje sutiktas praeivis. Tačiau tai nereiškia, kad šios asmenybės yra pernelyg nuolankios ar silpnos. Atvirkščiai, turėdamos aiškų tikslą, jos pasiryžusios įveikti visas kliūtis, kad jį pasiektų. Garudos ženklo atstovai savo jėgas geba nukreipti tinkama linkme. Be to, entuziazmu geba užkrėsti ir aplinkinius.

 

Įdomu

  • Mianmaro gyvūnų Zodiakas dar vadinamas Mahabote. Tai reiškia „mažas raktelis“ arba „mažas indelis“. Toks pavadinimas suteiktas dėl to, kad šis Zodiakas yra tik maža astrologijos dalis.
  • Svarbiausias Mianmaro gyvūnų Zodiako skaičius yra 8. Manoma, kad jis skleidžia dieviškąją energiją ir kuria harmoniją.
  • Zodiaką sukūrę vienuoliai tikėjo, kad lotosas yra dieviškas augalas.
  • Seniausioje Mianmaro gyvūnų Zodiako versijoje buvo ir devintasis ženklas – Ketu. Jis valdė visus kitus ženklus.
 

Jūratė Šeškevičiūtė