Vieni geriausių šalies atlikėjų Donatas Montvydas ir grupės Sel lyderis Egidijus Dragūnas kad savo netikėtai susikūrusiu duetu ketina labai rimtai sudrebinti Lietuvos pramogų pasaulį. Visai neseniai apskriejusi netikėta žinia apie bendrą judviejų kūrinį buvo tik pradžia. Šiandien garsūs atlikėjai praneša ir apie ketinimą dalyvauti nacionalinėje „Eurovizijos“ atrankoje su paties Donato kurtu kūriniu.

 

Untitled

Dar šią savaitę atlikėjai Donatas Montvydas ir Egidijus Dragūnas savo socialiniuose tinkluose paskelbė vaizdo įrašą, kuriame gerbėjai galėjo išvysti dainos įrašymo užkulisius, o vakar pasirodė ir trumpas akustiškai atliktas dainos fragmentas.

 

Kol naujosios dainos atlikėjų gerbėjai vis dar laukia, o abu daininkai suteikė vilties, kad ją bus galima išgirsti gruodžio 2 d. Sel grupės koncerte Kauno „Žalgirio“ arenoje ir Donato Montvydo Kalėdiniame šou „Cirkas“ Kauno „Žalgirio“ arenoje gruodžio 26 d., šiandien atlikėjai pranešė, kad ketina dalyvauti šių metų nacionalinėje „Eurovizijos“ atrankoje.

 

„O kodėl ne? Trečias kartas juk laimingas, tegul jis būna su Egiu“, – šypsosi atlikėjas D. Montvydas.

 

Sel lyderis E. Dragūnas į šį klausimą atsakė ironiškai, tačiau patikino, kad ketinimai labai rimti ir tiki, kad judviejų su Donatu duetas turi labai realius šansus atstovauti Lietuvai tarptautiniame konkurse, kuris 2018 metais įvyks Portugalijos sostinėje Lisabonoje.

 

„Manau, kad mūsų patirtis ir šis kūrinys yra būtent tai, ko reikia Eurovizijai. Jau daug metų esu scenoje, tačiau iš tų atlikėjų, kuris šiame konkurse dar nepabuvojo. Galbūt jau pats laikas?“, – juokaudamas klausia E. Dragūnas.

 

Tiesa, dabartinė kūrinio versija yra kur kas ilgesnė nei leidžia „Eurovizijos“ taisyklės, todėl ar pavyks išspręsti šį techninį reikalavimą ir kūrinį pritaikyti konkursui, paaiškės artimiausiomis dienomis.

 

Ar šiuos atlikėjus išvysime nacionalinėje konkurso atrankoje lieka tik spėlioti, kadangi paraiškas teikti vis dar galima, o vėliau organizatoriai paskelbs, kas dalyvaus šių metų konkurso atrankoje.

 

Ar norėtumėte išvysti E. Dragūno ir D. Montvydo duetą nacionalinėje „Eurovizijos“ atrankoje?