Šį šeštadienį LNK žiūrovų laukia karštas tiesioginių muzikinio projekto „Lietuvos balsas“ kovų vakaras. Šou liko vos šešiolika dalyvių, visi jie savo balsais kovos dėl išlikimo, dėl teisės pasirodyti „Lietuvos balso“ pusfinalyje. Laukia tikra drama – šeštadienį iš projekto pasitrauks net pusė jaunųjų dainininkų.

Publika išvys ne tik galingų balsų varžytuves – ypatingą vakarą scenoje pasirodys ir žavinga viešnia – pirmajame „Lietuvos balso“ sezone sužibėjusi ir dabar sėkmingai dainininkės karjerą tęsianti Neringa Šiaudikytė.

 

„Labai jaudinuosi. Manyje verda tiek emocijų! „Lietuvos balse“ susikroviau neišmatuojamą patirties bagažą, esu labai laiminga, kad teko dalyvauti šiame projekte“, − sako N. Šiaudikytė.

 

Kokybiškiausias muzikinis projektas Neringai tapo tikru tramplinu į populiarumą. Dabar ji  dainuoja merginų grupėje „Naujosios pupytės“ ir pradėjo savo solinę karjerą. „Lietuvos balse“ šeštadienį skambės N. Šiaudikytės daina „Man gera“.

 

„Ši daina buvo sukurta vasarą. Tad scenoje nebus jokių ilgų suknelių – nuo galvos iki kojų žiūrovams padovanosiu šilčiausius nerūpestingos vasaros prisiminimus“, − žada Neringa.

 

Kas šį „Lietuvos balso“ sezoną pelnys nugalėtojo titulą, pasak N. Šiaudikytės, nuspėti tiesiog neįmanoma. Ji pati projekte turi ne vieną favoritą ir visus dalyvius vadina labai stipriais varžovais.

 

„Finalininkai šiemet kaip niekada stiprūs. Jų balsų varžybos traukia lyg magnetas. Žiūrovams ir mokytojams bus labai sunki užduotis išrinkti geriausią“, − įsitikinusi dainininkė.

 

„Lietuvos balso“ finalų TOP – 16 jau šį šeštadienį, 19.00 val. tiesiogiai per LNK!