Seksuali ilgaplaukė blondinė, prabangias dovanas ir rožių puokštes nuo nepažįstamų vyrų gaunanti gražuolė – gimtojoje Klaipėdoje į 25 metų show dance šokėją Viktoriją Rupeikaitę gatvėje atsisuka visi. Idealios figūros šokėjos kerus pajus ir realybės šou „Sala“ dalyviai – šį trečiadienio vakarą 20.30 val. LNK nuotykių ir meilės realybės šou Viktorija pasirodys kaip naujokė ir sudrebins prabangios vilos Kanaruose, kurioje apsigyveno dalyviai, sienas.

 

viktorija_rupeikaite1

 

„Visi vaikinai negalėjo atplėšti akių, kai pamatė Viktoriją – apspitome ją kaip skėriai! Aš gal labiausiai tą dėmesį rodžiau – visus vijau lauk nuo jos – ji labai, labai graži mergina. O kadangi mūsų moterų namuose nebuvo, tai ir nebuvo problemų – juk kitaip prasidėtų pavydo scenos!“ – naujokės pasirodymu labiausiai džiaugėsi raumenų kalnu pramintas 31 m. Nerijus.

 

Viktorija „Salos“ viloje pasirodė tuo metu, kai šou vaikinai buvo palikti vieni namuose – senbuvės merginos tuo metu turėjo atlikti specialiai joms skirtą užduotį Atlanto vandenyne. Kadangi merginų nebuvo, vyrukai iškart puolė prie naujosios dalyvės – net ir tie, kurie vos prieš valandą savo poroms kalbėjo saldžius žodelius ir dalino romantiškus pažadus.

 

viktorija_rupeikaite2 viktorija_rupeikaite3

 

„Visi norėjo prieiti prie manęs ir susipažinti – aš klausiau vaikinų, gal čia kas jau rimtai susiporavę, gal ko nekliudyti? Visi tik purtė galvas ir juokėsi, kad ne, kad jausčiausi laisvai, ir kad dabar žaidimas tikrai pasikeitė, – pirmuosius įspūdžius pasakojo naujoji šou dalyvė. – Aš iškart visiems pasakiau, kad šiandien turėsiu išsirinkti sau porą – pasiimti vieną vaikiną sau. Niekas nenuliūdo! Viena, ką galiu pažadėti – šiandien tikrai visi miegos ne su tuo, su kuo buvo įpratę“.

 

Viktorija_Rupeikaite4 Viktorija_Rupeikaite5

 

Iš užduoties į vilą grįžusios merginos taip svetingai naujokės nepasitiko. Dauguma jų Viktorijai pasakė vos porą žodžių ir skubėjo pasikalbėti su savo vaikinais. Socialinių tinklų žvaigždei Godai naujokė iškart nepatiko.

 

Viktorija_Rupeikaite6 Viktorija_Rupeikaite7

 

„Dar viena eilinė blondinė atėjo… Ką aš daugiau galiu pasakyti? Šokinėja, strakinėja… Jūs matėte jos nagus? Aš su tokiom merginom neturiu apie ką kalbėti ir specialiai nesistengsiu, kad jai „Saloje“ būtų smagiau – ne draugių aš čia atvykau ieškoti. Svarbiausia, kad laikytųsi toliau nuo mano vaikino ir kažkaip šitoje viloje galėsim gyventi abi. Jei ne, bus pykčiai“, – kategoriška buvo tamsiaplaukė gražuolė.

 

Viktorija_Rupeikaite8

 

„Aš suprantu, kodėl jos manęs išsigando – faktas, kad pasiimsiu kažkurios vaikiną ir ta paliktoji važiuos namo. Niekas nenori „Salos“ palikti taip greitai – vos pirmą savaitę – ir dar dėl to, kad atėjo naujokė ir nuviliojo jos vyrą. Tegul mažiau pavydi“, – į piktas merginų kalbas atšovė Viktorija.

 

Jau šį trečiadienio vakarą 20.30 val. per LNK vyks pirmasis nuotykių ir meilės realybės šou „Sala“ iškritimo vakaras – jame paaiškės, kurį vaikiną sau į poras pasivogs naujokė Viktorija, ir kuri be poros likusi mergina turės susikrauti lagaminus ir palikti projektą – meilės žaidimas „Saloje“ vienai iš dalyvių bus negailestingas.