Lietuvoje dabar dainuoja visi, kas tik netingi. Tačiau išgirsti dainuojančią bei kuriančią dainas gydytoją vis dar itin retas reiškinys.
 

CE4A0304

Vilnietė, šeimos gydytoja Sonata Noreikienė dainas kuria nuo pat vaikystės. Jų yra jau arti šimto. 2015 metais ji netgi dalyvavo LRT muzikiniame projekte “Dainų daina” su savo pačios kurta daina “Aš tave myliu”. Laisvalaikiu Sonata mokosi vokalo subtilybių pas mokytoją Ireną Novikienę bei groja ir dainuoja privačiuose renginiuose. O jos scenos partneris – praeityje puikia žinomos grupės “Tau” lyderis Valdas Zibolis.
 
Sonata pati kuria ir melodiją, ir dainos žodžius. O aranžuotę naujai Sonatos dainai sukūrė senas vilkas, muzikos verslo “pilkasis kardinolas” Marius Matuleviičus. Šį kartą prodiuseris pasirinko lengvojo roko muzikos skambesį, ir apgaulinga bei romantiška įžanga virsta linksma gitarų šėlione. Gitaros partijas šiai dainai sukūrė bene garsiausias Lietuvos gitaristas Tomas Varnagiris, o bosinę gitarą įrašė Domas Žostautas.
 
„Pirmąją savo kūrybos dainą parašiau būdama kokioje 7 klasėje. Kuomet kieme susipykau su draugais, likau viena sėdėti ant suoliuko. Galvoje pradėjo dėliotis žodžiai ir muzika. Grįžusi namo pasiėmiau sąsiuvinį ir pabaigiau kurti dainos tekstą. Taip gimė daina ,,Ašarėlė“. Nuo tos dienos supratau, kad galiu kurti. O mano žaliasis dainų sąsiuvinis sulig kiekvienais metais, kiekvienu gyvenimo etapu vis pilnėjo. 11 klasėje tėtis nupirko ir padovanojo akustinę gitarą. Tai buvo geriausia kada nors gauta dovana mano gyvenime. Pati išmokau pagrindinius akordus, ir kuriant dainas jau turėjau pačią nuostabiausią pagalbininkę. Be viso to, galėjau ir pabrazdinti ja per savo gimtadienius su draugais prie laužo…”

 
Naujausia savo daina „Tai, ką tu turi“ Sonata norėtų paraginti žmones labiau mylėti save ir gyvenimą, bei nebijoti svajoti ir siekti savo gyvenimo tikslų.
 

 
Daina „Tai ką Tu turi“
 
m. ir ž. Sonata Noreikienė