Pirmadienį reikia galvoti apie artimųjų apsaugą, o trečiadienį… neprašyti meilės! Kodėl? Astrologai ir būrėjai įspėja, kad kiekvieną savaitės dieną valdo vis kita planeta. Pastarosios savybės lemia ritualų sėkmę. Pažinkite šias energijas ir sužinokite, kaip galite jas panaudoti!

 

Savaitės dienos ir ritualai: kada prašyti sveikatos, kada sėkmės?

 

smilkalai

Pirmadienis – apsivalymo ritualai

 

Pirmadienis – diena, kurią valdo Mėnulis. Tai pats tinkamiausias metas atlikti keliautojus saugančius ritualus, įvairius kūno ir sielos apvalymo būdus, taip pat ritualus, palankius turto gausinimui ir pelningoms investicijoms. Šią dieną taip pat gali suaktyvėti mūsų gebėjimai, susiję su intuicija ir net aiškiaregyste. Taigi, verta atkreipti dėmesį į bet kokius neįprastus jausmus.

 

Antradienį stiprinti dvasią

 

Antradienį valdo Marsas, todėl verta atlikti procedūras, kurios turėtų sustiprinti vyriškus bruožus. Taigi, galime eiti į sporto salę ar užsiimti kita fizinio pasirengimo veikla. Antradienį taip pat verta atlikti ritualus, kurie padidins dvasios galią. Antroji savaitės diena palanki dvasingumui, todėl tinkamas metas visiems atsiskaitymams, ne tik finansiniams. Tačiau tai netinkamas metas investicijoms, įskaitant emocinėms. Antradienį mesti meilės burtai turi mažai galimybių pasisekti.

 

Trečiadienį prisiminti savo svajones

 

Trečiadienis priklauso Merkurijaus planetai. Šią dieną verta eiti į pas būrėją, nes trečiadienio spėjimai turi didesnę galimybę išsipildyti nei kitomis savaitės dienomis. Trečiadienio rytą (iškart pabudus) pabandykite prisiminti sapną, nes tai gali būti ir pranašystė. Savaitės vidurys taip pat tinkama diena ritualams, skirtiems apsisaugoti nuo skurdo.

 

Ketvirtadienį pritraukti pinigų

 

Ketvirtadienį valdo maloningasis Jupiteris, todėl tai gera diena visoms magiškoms procedūroms, kurios turi suteikti mums tai, ko reikia laimei. Šią dieną verta atlikti ritualą, padėsiantį pritraukti pinigus ir visas materialines gėrybes, bet taip bet kokį neapčiuopiamą įvertinimą, apie kurį ilgai svajojome. Tai taip pat geras laikas ritualams, kurie gali atnešti taiką pasauliui.

 

Penktadienis palankus meilės ritualams

 

Tai Veneros, meilės planetos, diena. Taigi, nėra geresnio laiko meilės burtams ir artimiesiems dovanoti geismą žadančius patiekalus bei gėrimus. Šią dieną taip pat verta atlikti visokius magiškus (ir ne tik) veiksmus, kuriais siekiama užbaigti konfliktus. Paradoksalu, bet penktadienis taip pat palankus ritualams, leidžiantiems išsilaisvinti iš nelaimingų ir nereikalingų santykių.

 

Šeštadienį išsivaduoti iš ligų

 

Tai diena, kurią valdo Saturnas. Šeštadienį rekomenduojama atlikti ritualus, kurių dėka galime išvaduoti save ir kitus nuo ligų. Taip pat galima atlikti ritualus, kuriais siekiama atsikratyti nepageidaujamo praeities bagažo, neigiamai veikiančio mūsų gyvenimus.

 

Sekmadienį didinti gyvenimo džiaugsmą

 

Tai Saulės diena. Bet kokie ritualai, skirti padidinti gyvenimo džiaugsmą, atkurti energiją ir sužadinti viltį, turėtų būti atliekami būtent tada. Taip pat tai ideali diena kurti ir pasinaudoti nepaprastos galios talismanais, ypač tais, kurių paskirtis – stiprinti vyrišką potenciją visose gyvenimo srityse.