Galbūt pasaulis nuo riterių laikų ir šiandien pasikeitė kardinaliai, tačiau tai nereiškia, kad moterys nebetrokšta romantikos, kaip senuose filmuose ir močiučių pasakojimuose. Geriausia, kad romantiški gestai neprivalo būti dideli ar itin įspūdingi, bet tokie, kurie paglostytų širdį.

 

santykiai

Romantiški gestai, kurių moterys ilgisi:

 
  • Dainų rašymas. Jeigu turite gabumų muzikai, parašykite dainą mylimai moteriai! Tai nebūtinai turi būti 3 min. hitas. Daina nebūtinai turi būti sąmoninga. Gali nebūti ir dainos žodžių. Užteks parašyti trumpą melodiją ir ją dedikuoti brangiam asmeniui.
 
  • Meilės laiškai. Vyrams kalbėti apie jausmus sunku. Tačiau moterys norėtų, kad jie būtų šiek tiek atviresni. Jei sunku kalbėti apie jausmus žodžiu, galima juos išlieti ant popieriaus lapo. Užteks ir kelių eilučių, kuriose parašysite, kaip labai ją mylite ir vertinate. Galima parašyti ir elektroniniu paštu, bet senamadiškas ranka rašytas laiškelis, kurį perduos balandis, akimirksniu ištirpdys brangios damos širdį!
 
  • Romantiškos vakarienės. Beje, jos nebūtina turi būti brangiuose restoranuose. Dauguma vyrų nesuvokia, kad romantiškos vakarienės vertę moterys matuoja ne pagal tai, kiek viskas kainavo, bet pagal tai, kiek pastangų įdėjo partneris. Dauguma moterų pirmenybę teiks vakarienei namuose, kurią paruoš vyras. Nebūtina būti geru kulinaru, kad nustebintumėte skaniu maistu. Internete gausu paprastų ir skanių receptų, kuriuos pagamintų ir nedidelę maisto gaminimo patirtį turintis žmogus. Ir net jei maistas nebus labai skanus, mylimoji tikrai įvertins pastangas.
 
  • Atsijungimas nuo technologijų. Tikriausiai daugelis šiuolaikinių moterų tyliai mąsto, kad romantika mirė tada, kai suklestėjo technologijos. Po ilgos dienos darbe dauguma porų atsipalaiduoja prie televizoriaus, žaisdami kompiuterinius žaidimus ar naršydami internete. Tačiau kartais verta išjungti visus elektros prietaisus ir pasimėgauti paprastu pokalbiu ir vienas kito kompanija. Garantuojame, net patys nustebsite, kaip tai gali būti romantiška!
 
  • Galantiškos manieros. Vaikinai turėtų moterims įrodyti, kad riteriai dar neišmirė. Moterims santykiuose svarbūs maži dalykai: durų palaikymas, kol jos įeis į vidų, kėdės atitraukimas, rankos pabučiavimas ir leidimas kažką daryti pirmoms. Net didžiausios feministės jaučiasi pamalonintos, kai vyrai elgiasi kaip tikri džentelmenai.
 
  • Rankų darbo dovanos. Tas, kas pasakė, kad viskas, ko nori moterys, yra perlai ir deimantai, yra tikras velnias. Žinoma, brangiomis dovanomis moterys džiaugiasi, tačiau vyrams nebūtinai reikia kiekvieną kartą dovanoti prabangias dovanas, kad jos jaustųsi laimingos. Moterims patinka gauti rankų darbų dovanas, nepaisant to, kad jos galbūt neatrodo labai dailiai.
 
  • Šokiai. Šokio menas yra paplitęs visose kultūrose Žemėje. Ar galima būtų įsivaizduoti dar puikesne emocijų ir jausmų išraišką? Bet kokie šokiai, nuo klasikinio baleto iki modernaus hiphopo, parodo, kad nepriklausomai nuo ritmo, judesiais galima papasakoti, ką jauti. Tačiau šokiai klube, kai kratomas užpakaliukas ir trinamasi kūnais, neturi nieko bendro su romantika. Vyrai galėtų dažniau pakviesti moteris pašokti gatvėje, kai groja gatvės muzikantai arba pašokti naktį po žvaigždėtu dangumi, kai nebūtina net muzika.
 
  • Pagarba moteriai. Pagarbumas pasireiškia kantrybe, kalbant su moterimi, malonus elgesys ir tikėjimasis, kad ji įvertins vyro pastangas. Pavyzdys galėtų būti vyras, kuris sutinka sekso laukti ilgiau nei įprasta iki šiomis dienomis. Prašymas leidimo pabučiuoti. Žinoma, elgtis reikia, atsižvelgiant į situaciją: jeigu moteris pati nori iš karto atsiduoti intymioms glamonėms, tai kodėl gi ne? Kitu atveju, geriau po pasimatymo palydėti damą namo ir atidėti intymius santykius kitam kartui.