Vasario mėnesį į LNK eterį sugrįžtantis antrininkų superšou „Mes – vieno kraujo“ pateikė staigmenų ne tik žiūrovams, bet ir radistui Rolandui Mackevičiui. Darbą komisijoje žinomas vyras iškeis į laidos vedėjo vietą ir pirmą kartą taps vienos mylimiausių televizijos laidų vedėjų Ingos Jankauskaitės porininku.

 

Inga Jankauskaitė (Small)

 

Žinomas vyras neslepia, kad darbas su I. Jankauskaite  – ne pati lengviausia užduotis. „Inga yra savo srities ultraprofas! Jos kalbos laisvumas, gebėjimas prisitaikyti, puikus humoro jausmas ir sugebėjimas įžvelgti tai, ko nemato kiti, yra tobuli. Pirmą kartą teks darbuotis su tokios stiprios energetikos kolege kaip Inga. Teks ne juokais pasitempti, bet man pasisekė, kad galėsiu dirbti su geriausia“, – komplimentų būsimai kolegei negailėjo R. Mackevičius.

 

Rolandas Mackevičius (2) (Small)

 

Žinomas vyras neslepia, kad jam „Mes – vieno kraujo“ – ypatingas projektas. „Praėjusį sezoną pirmą kartą teko būti komisijos nario kėdėje. Nors man labai patiko, bet labai stipriai ruošiausi – bijojau nuvilti dalyvius savo komentarais arba nepastebėti ir neaptarti jų privalumų. Vedėjo pozicija man – įprastesnė, tačiau ir dabar manau, kad kritikuoti – lengviau, nei įžvelgti teigiamas puses ir pagrįstai jas aptarti. Man priimtinesnis pozityvus variantas, kurio ir sieksime šį sezoną“, – atskleidė būsimasis projekto vedėjas.

 

Rolandas Mackevičius (Small)

 

R. Mackevičius pastebi, kad antrininkų superšou – puiki galimybė ne tik jauniems, bet ir nepastebėtiems talentams parodyti savo ypatingus sugebėjimus. Iš tūkstančių, dalyvavusių atrankoje, šiemet savo galimybes įsikūnyti į kitus atlikėjus galės pademonstruoti vos pusšimtis. Tarp jų – ir dar nematyti veidai, ir gerai žinomi Lietuvos žmonės, projekte „Mes – vieno kraujo“ atskleisiantys naują savo artistiškumo pusę.

 

Antrininkų superšou „Mes – vieno kraujo“ į LNK eterį sugrįžta jau vasario 11 d.