Energijos srautai daro milžinišką poveikį visoms gyvoms būtybėms. Alternatyviomis idėjomis susidomėję mokslininkai kuria arba atranda senus, bet pamirštus, prietaisus, įrenginius, leidžiančius energijai laisvai tekėti.

 

Rodino ritė – tai toroidas arba apskritimas, sudarytas iš vielų ir besisukantis apie lygiagrečią jo plokštumai ir jo neliečiančią ašį. Manoma, kad išradimas pakeis viską, kas iki šiol buvo laikoma įprasta. Kūrėjo Marko Rodino ir jo kolegų nuomone ritė generuoja neišsenkančią laisvąją energiją, ji gali pašalinti bet kokias ligas, pagaminti neribotą kiekį maisto produktų, ji leis nukeliauti į bet kurią pasaulio dalį, sukurti patį galingiausią superkompiuterį ir pakeis visas kitas pasenusias technologijas.

 

Panašūs toroidai iš vielų naudojami elektrinės grandinės induktoriuose, transformatoriuose. Tačiau Rodino ritės vielų struktūra absoliučiai kitokia, dėl to, manoma, kad ji padės sukurs kur kas tobulesnius, naujus elektros įrenginius. Elektros inžinerijos išsilavinimo neturintis, kontraversiškas išradėjas tvirtina, kad išradimas leis sukurti begalinę (amžiną) energiją ir panaikins svarbiausius fizikus principus.

 

Daugelis mokslinių forumų narių netiki, kad šis riestainio formos objektas (pažiūrėti galite PASPAUDĘ ČIA) gali išspręsti visas visatos problemas. Tačiau prisiminkime istoriją: tikrai nemažai genialių išradimų iš pradžių buvo išjuokti. Naują technologiją labai suvokti ir pripažinti, nes ji prieštarauja dabar žinomiems fizikos dėsniams. Manoma, kad tokių prietaisų kaip Rodino ritė kūrimas kai kuriems pasaulio galingiesiems gali būti nenaudingas, todėl tyrėjai negauna pakankamai finansavimo, jų projektus siekiama sunaikinti.