Komiško TV3 serialo „Rezidentai“ žiūrovus kiekvieną savaitę džiugina ir kviestinės Lietuvos žvaigždės, bet ir scenos profesionalai. Prie pagrindinių serialo aktorių – Ramūno Rudoko, Džiugo Siaurusaičio, Andriaus Bialobževskio ir kitų – prisijungė jauna talentinga aktorė Skaistė Anusevičiūtė. Miuziklo studijas baigusiai merginai seriale patikėta įkūnyti R. Rudoko herojaus dukrą.

 

TV3_Rezidentai

 

TV3 projekte „Chorų karai“ su dainininko Edgaro Lubio vadovaujamu choru dalyvavusiai Skaistei seriale „Rezidentai“ patikėtas Alisos – įžūlios R. Rudoko kuriamo personažo Naudžiūno dukros vaidmuo. Serialą režisuojantis ir vieną pagrindinių vaidmenų kuriantis aktorius jaunajai kolegei pagyrų negaili.

 

TV3_Rezidentai_R_Rudokas_S_Anuseviciute

 

„Skaistė labai talentinga mergina. Jauna, fantastiška, imli aktorė. Ji labai greitai suprato, ko iš jos norima. Labai greitai pagavo savo personažo charakterį. Su jos darbu problemų tikrai nekilo ir mes labai smagiai dirbame. Ji puikiai įsiliejo į mūsų komandą. Aš labai patenkintas, kad ji dirba su mumis“, – savo kolegę gyrė R. Rudokas.

 

TV3_Rezidentai_S_Anuseviciute

 

Pačiam aktoriui tėvo vaidmuo – ne naujiena, todėl toks serialo siužeto vingis problemų jam nesukėlė. Iš buvusių santuokų jis turi dvi suaugusias dukras: 21-erių Mildą ir 17-metę Patriciją. Šiuo metu R. Rudokas vėl džiaugiasi tėvyste. Su šokėja Katerina Voropaj rudens pradžioje jie susilaukė sūnaus.

 

„Šiuo atveju aš esu tėtis per atstumą. Tačiau išeina taip, kad mano dukra pažįsta mane ilgiau nei mano rezidentai, todėl ji puikiai žino, kaip su manimi susitarti ir elgtis. Ir jai tai sekasi geriau, nei mano rezidentams. Dukra paveldėjo tėvo charakterį, ji gerai mane pažįsta“, – serialo siužeto vingius atskleidė aktorius.

 

Apie savo asmeninį gyvenimą ir atžalas pasakoti nelinkęs R. Rudokas prisipažino, kad norint suvaidinti tam tikrą personažą, nebūtinai turi būti patyręs tai, ką patiria tavo kuriamas veikėjas: „Nebūtina būti gydytoju, norint gerai suvaidinti gydytoją. Kaip ir nebūtina būti kosmonautu, norint gerai suvaidinti kosmonautą. Aš manau, kad kuo daugiau vaidybinės patirties turi aktorius, tuo jis geriau susitvarko su savo personažo kūrimu“.

 

Antrą sezoną už komiško serialo „Rezidentai“ vairo stovintis aktorius sako, kad jis nėra labai reiklus režisierius, tačiau kaip ir visi, jis turi taisykles, kurių prašo laikytis visos kūrybinės komandos: „Pats stengiuosi būti punktualus, todėl nemėgstu, kai mano aktoriai ar aikštelės darbuotojai vėluoja į darbą. Todėl iš visų reikalauju punktualumo. Ir dar reikalauju, kad visi į darbą ateitų blaivūs“, – juokdamasis šmaikštavo R. Rudokas.

 

Komiškas medicinos serialas „Rezidentai“ pirmadieniais-ketvirtadieniais 19.30 val. per TV3!