Dažnai girdime istorijas, apie tuos, kurie buvo kitokie, tačiau ėmė ir išsiskleidė pačiomis gražiausiomis spalvomis. Bjaurusis ančiukas tapo nuostabaus grožio gulbe, nieko neturėjęs ir gatvėje gyvenęs jaunuolis – milijonieriumi, o sakinio suregzti negalėjęs sako kalbas tūkstančiams žmonių. LNK laidos „Bus visko“ istorija – būtent apie tokį vyrą.

 

bus_visko_Arnas

Šį šeštadienį 17.30 val. – įkvėpianti istorija apie vyrą, kuris kažkada neturėjo draugų ir absoliučiai nemokėjo bendrauti, o šiandien skaito  paskaitas didžiausiose arenose ir kasmet į save investuoja dešimtis tūkstančių eurų. Būtent protingų patarimų dėka jis ne tik susitvarkė byrančią santuoką, penkis kartus padidino savo uždarbį, bet ir atsakė į pagrindinį klausimą – nesvarbu, kokioje šeimoje tu gimei, kaip augai, kas buvo tavo tėvai, kiekvienas iš mūsų galime pasiekti savo. Svarbiausia koncentruotis į norimą rezultatą.

 

LNK televizijos laidoje vyras prisipažins:  „Atvažiavęs gyventi į Vilnių neturėjau jokių draugų, todėl pamenu, kaip priėjau prie vieno berniuko ir paklausiau: gal nori būti mano draugas? Pats supratau, kad čia nesąmonė ir kad taip neturėtų būti. Bet kaip turėtų, nežinojau.”

 

Arnas sako, kad vaikystėje neturėjęs jokių bendravimo įgūdžių,  mat vyras augo be tėvo. Ypatingą mamos diegiamą švelnumą ir mokymą būti geru, visiems įtikti dabar jis vertina kaip patį didžiausią visų savo išgyvenimų priežastį. Pasirodo, vyras ne tik jautėsi atstumtas, ilgą laiką net bijojo pagalvoti apie asmeninius santykius. Vieną dieną vedęs, jis atsidūrė ant skyrybų slenksčio. Ir viskas tik dėl jo nemokėjimo pasakyti „ne“ ir perdėto noro prisitaikyti. Bandydamas atsakyti į į klausimą, kas su juo negerai, vyras nėrė į įvairiausius seminarus ir pagaliau suprato, kad situaciją galima ištaisyti, tereikia surasti problemą.

 

Supratęs, kad santuoka vis dar turi vilties, Arnas su žmona Dovile iškeliavo į Ameriką pas vieną garsiausių pasaulio motyvatorių, kurio paskaitas lanko tokios žvaigždės kaip Ophrah Winfrey ir net Amerikos prezidentai. Šio žmogaus mokymo metodai nukreipti į rezultatą. Nesvarbu, kas tai bebūtų – asmeniniai santykiai, karjeros pasiekimai ar fiziniai duomenys. Arnas atskleidžia – svarbiausia surasti savo problemą ir jos atsikratyti. O ją pastebėti galima itin netikėtu būdu. „Seminarų metu žmonės daro įvairiausius pratimus, daug šoka ir yra alinami tiek, kad nebeturėtų jokių kaukių, po kuriomis slepiasi. Kai esi pavargęs visomis prasmėmis, pamatai visiškai kitokį save. Visi priimti sprendimai nugula į gilesnius smegenų sluoksnius, todėl nebereikia savęs įtikinėti iš naujo”. Klausydamas autoriteto, vyras išsiaiškino savo didžiąją problemą – tėvo nebuvimą namuose ir jokių vyriškų savybių neturėjimą.

 

Laidos metu vyras negailės ir patarimų, kaip pradėti tobulinti savo gyvenimą. Vienas iš jų – šaltas dušas. Pasirodo, jis duoda ne tik gerą toną kūnui, bet ir visos likusios dienos eigai. Todėl šios tradicijos būtina laikytis kasdien. „Šaltas dušas iš ryto yra momentas, kai pradedi derėtis su savimi: eisiu į šaltą dušą ar neisiu. Jei išsideri, kad neisi, reiškia, kad visą dieną galėsi derėtis su kitais ir savimi. Kad ir kaip būtų sunku, ypač žiemą, žinau, kad reikia būtinai lįsti į šaltą dušą, kito varianto nėra. Kai įgyvendini pirmą dalyką, visus kitus taip pat lengvai pildai. Reikia priimti sprendimą, priimi“.

 

Kodėl Arnas Markevičius reguliariai moka pinigus kariškiui, kuris jo kūną nusėja mėlynėmis? Kokie yra pagrindiniai žingsniai, norint uždirbti daugiau pinigų ar turėti laimingą asmeninį gyvenimą? Kokią pagrindinę, ir, rodos, tokią paprastą klaidą daro lietuviai? Jau šį šeštadienį 17:30 laidoje „Bus visko“ per LNK.