Laukiamiausias, geidžiamiausias ir, be jokios abejonės, prašmatniausias visų laikų pramoginis šou Lietuvoje „Norim dar! – su Radistais“ jau po poros mėnesių sprogs LNK eteryje: humoru, vaidybinėmis situacijomis, nepakartojamais šou numeriais, prizų lietumi ir staigmenomis žiūrovams!

 

radistai_07.05.

Tiesa, iki prasidės šio šou filmavimai, jo vedėjams „Radistams“ Jonui Nainiui ir Rolandui Mackevičiui tenka nelengva užduotis – surasti bent pusšimtį pradingusių žmonių.

 

„Kai visi aplink sako: „Lietuvoje labai pikti žmonės, labai nelaimingi, labai viskuo nusivylę ir jau nieko gero nebelaukia“, mes skelbiam paiešką linksmų, laimingų, išdaigas mėgstančių ir pozityvių tautiečių, kurie drauge su mumis norėtų dalyvauti šiame šou ir gauti puikių prizų, galingą humoro dozę ir dar turėtų galimybę pamojuoti artimiesiems LNK televizijos ekrane“, – šypsosi laidos vedėjai. – Negali būti, kad Lietuvoje nėra tokių žmonių! Mes jų ieškosime ir juos rasime!

 

Dingusius linksmų plaučių tautiečius šou „Norim dar! – su Radistais“ vedėjai kviečia atsiliepti užpildant anketą LNK GO portale: http://lnk.lnkgo.lt/norim-dar.

 

„Šis šou – apie žiūrovus. Viskas, kas vyks šiame projekte – žvaigždžių dainos, prizai studijoje, siurprizai ir pokalbiai suksis tik apie žiūrovą – Antaną iš Šiaulių, Juozą iš Palangos ar Birutę iš Karmėlavos. Visas dėmesys bus skiriamas tik žiūrovui. Tuo jis labai skiriasi nuo kitų šou ar TV projektų, –  sako „Norim dar! – su Radistais“  prodiuseris Gediminas Jaunius. – Užpildžius anketą, galima tapti ne tik šio šou dalyviu, o ir pagrindiniu jo herojumi. Tai pozityvus, labai atraktyvus ir dosnus šou!”

 

„Norim dar! – su Radistais“ kuriamas pagal Didžiojoje Britanijoje liaupsinamą TV projektą „Saturday Night Takeaway“ ir jo formatą, kuriam ne kartą plojo „BAFTA“, „British Comedy Awards“, „UK National Television Awards“ ir kitų svarbiausių TV apdovanojimų ceremonijų publika.

 

Jau netrukus prasidės šio šou filmavimai Lietuvoje – pirmieji ekstremalūs išbandymai laukia pačių vedėjų! Beje, „Saturday Night Takeaway“ šou Didžiojoje Britanijoje pasakyti „ne“ nedrįsta ir didžiausios pasaulio žvaigždės – kaskart šis šou stebina ne tik muzikiniais pasirodymais, šmaikščiausiais interviu, humoro skečais, svajonių prizais, o ir garsenybėmis: šiame šou jau dalyvavo Kylie Minogue, Kevinas Costneris, Victoria Beckham, Simonas Cowelas, Quentinas Tarantino, Uma Thurman, Kate Hudson, Jessica Alba, Alas Murrey, Paris Hilton, Sharon Osbourne, Lewisas Hamiltonas, Robbie Williamsas, Michale Bubble, Katie Price, Mila Kunis, garsiausios muzikinės grupės ir net įtakingiausi šalies politikai.

 

„Norim dar! – su „Radistais“ jau greitai – naujame LNK sezone!