TV realybės šou „2 Barai“ išgarsėjęs Renaldas niekada nesigėdijo to, kad yra iš kaimo. Į bet kokią pastabą apie tai ji atsikerta: „Aš iš kaimo, man gerai, man už dyką obuoliai“ ir taip nuginkluoja bet kokius pasipūtėlius.

 

MaK 0129 stopas3 (Small)

   

Jau šį vakarą TV3 žaidime „Miestas ar kaimas“ Renaldas gins kaimo komandos garbę ir drauge su žavingomis Lazdijų rajono ūkininkėmis kovos prieš miestiečius – režisierių, aktorių ir dainininką Vidą Bareikį, verslininkę Nataliją Martinavičienę ir reperį Ironvytą.

 

MaK 0129 stopas4 (Small)

 

Iš Lazdijų kilęs nuotaikingasis Renaldas kaip visada žiūrovus papirks ne iškalba ar puikybe. Jis pasaulį mėgina užkariauti savo paprastumu. Renaldas nebijo kaimiečio įvaizdžio ir save pristatydamas pabrėžia, jog yra nuoširdus, paprastas kaimo vaikis, kuriam galima ir paslaptį patikėti, ir kartu pakvailioti iki paryčių. Šiuo metu sostinės bare dirbantis jaunuolis tikina, kad net ir sportuojantys miesto gyventojai ne visada savo jėga gali prilygti kaimiečiams: „Duok dabar va miestiečiui, tarkim mano metų, per bulviakasį maišus panešiot. Ną, jeigu dar eina į salę ir prisižiūri tai dar jėgos turės. Bet tris nuneša ir viskas, ir sėdi, jau sakys – vyrai, pavargau. O priekabą visą šešių tonų iškraut, tai žinok, čia yra kas veikti“, – įsitikinęs Renaldas.

 

MaK 0129 stopas6 (Small)

 

Laidoje „Miestas ar kaimas“ vedėjos Gabrielės paklaustas, ar tikrai jam, šiuo metu gyvenančiam mieste, ūkio darbai nesvetimi, Renaldas atrėžė paprastai ir nepaliko klausimų: „Aš, matot, vaikas iš kaimo, braidęs ir po šūdą, ir šakes laikęs…“

 

MaK 0129 stopas10 (Small)

 

Tačiau Renaldo komandos draugės Dovilė ir Ingrida apie gyvenimą mieste net negalvoja. Lazdijų rajone ūkininkaujančios jaunos moterys turi ne vieną klausimą miestiečiams: „Kodėl tie miestiečiai vasaros sezonu, ar ir šaltuoju metų laiku taip dumia į kaimą? Į pirtelę, prie ežerų… Tai būkit tam mieste, nedumkit į kaimą“, – juokiasi Dovilė. O Ingrida sprendimą gyventi kaime priėmė dėl vaikų: „Kadangi sukūriau šeimą, tik dėl vaikų grįžom į kaimą. Kad ir sveikiau, ir saugiau. Ir kol kas nesigailim“, – sako Ingrida ir abi tikina, jog jų net surištų iš kaimo niekas neišvežtų.

 

Kaip seksis Renaldui ir Ingridai su Dovile apginti kaimo komandos garbę? Ar jie žinos miestiečiams įprastus dalykus ir ar pavyks atlikti miestietiškus darbus?

 

Sužinosite jau šį vakarą 20 val. linksmiausiame tautos žaidime „Miestas ar kaimas“ per TV3.

 

Tautos žaidimas „Miestas ar kaimas“ pirmadieniais 20 val.  per TV3.