Vasario 4 d. TV3 ekranus pasieks naujas muzikinis realybės šou „Aš – superhitas“, o jau šį trečiadienį projekto kūrėjai vykdys finalinę dalyvių atranką. Vienas iš projekto atrankos komisijos narių – pats prieš dešimtmetį realybės šou nugalėtoju tapęs operos solistas Merūnas Vitulskis. Žinomas atlikėjas tikrai žino, ko reikia, kad laimėtum tokį šou. Jo teigimu, dalyvaujant šiame projekte svarbiausia yra turėti užsidegimą dainuoti ir išlikti savimi.

 

Merūnas Vitulskis_Eimanto Genio nuotrauka

Jau šį trečiadienį vyks paskutinis projekto „Aš – superhitas“ atrankų etapas, po kurio paaiškės, kurie 10 dalyvių apsigyvens realybės šou patalpose ir kovos dėl nugalėtojo vardo. Vienu iš atrankos komisijos narių tapsiantis M. Vitulskis pasakojo, kad svarbiausias jo vertinimo kriterijus – balsas.

 

„Man svarbiausias yra kandidato originalumas ir, be jokios abejonės, balsas – jis yra esminė dainininko savybė. Taip pat labai svarbi ir žmogaus asmenybė – koks jis yra vidumi“, – sakė M. Vitulskis.

 

2006 metais operos solistas pats tapo tuo metu populiaraus televizijos muzikinio šou nugalėtoju. Ši patirtis lėmė atlikėjo populiarumą ir, pasak jo paties, vis dar labai daug reiškia.

 

„Žinoma, ši patirtis man buvo ypatinga – tai buvo mano kelio pradžia, mano išgarsėjimo pamatas. Juk ir dabar visi tai prisimena ir apie tai kalba“, – šypsodamasis pasakojo M. Vitulskis.

 

Norintiems atkartoti jo sėkmę, M. Vitulskis patarė ne tik norėti šlovės: „Visų pirma – reikia labai stipriai norėti dainuoti, o ne išgarsėti. Aš labai norėjau dainuoti, daryti tai, ką labiausiai mėgstu ir moku gyvenime. Tik vėliau ateina žinomumas ir žmonių pripažinimas – su talentu. Tai yra kertinis akmuo – kiekvienam ateinančiam į projektą reikia žinoti, kad svarbiausia išlikti paprastam, nieko nevaidinti. Tuomet tave lengviausiai priims žmonės ir tikrai nebūsi pilka minia.“

 

Jau netrukus net dešimties laimingųjų lauks kasdienės repeticijos, gyvo garso koncertai su grupe, 24 valandas per parą juos stebinčios kameros ir neribotos galimybės tapti tikra žvaigžde. Projekto kūrėjai tikina, kad šiame realybės šou laukiami ne tie, kurie svajoja išmokti dainuoti ir pirmą kartą užlipti ant scenos, o tie, kurie puikiai žino, kad turi talentą, moka dainuoti ir iki triumfo jiems betrūksta kelių žingsnių.

 

Naują realybės šou kuriančios dvi garsios prodiuserių kompanijos „Videometra“ ir „TymDrym“ kūrė ir didelio pasisekimo sulaukusį bei vasarą rodytą šou „2 barai. Gyvenimas greitkelyje“, muzikinius projektus „Trys muškietininkai“, „Romeo ir Džiuljeta“ bei kitus. Prodiuserių – Rolando Skaisgirio ir Dominyko Kubiliaus susivienijimas žada įdomią ir išskirtinę premjerą.

 

„Aš – superhitas“ – jau nuo vasario 4 d. per TV3!