LNK televizijos pagalbos laidos „24 valandos“ naujojo sezono pradžia pažymėta krauju. Į pirmuosius filmavimus išsiruošusi laidos redaktorė Donata Baltrušaitytė-Laisva grįžo sužalota. Girtas laidos pašnekovas žurnalistei praskėlė kaktą.

 

Doanta_1

 

„Tai vienas iš nedaugelio atvejų, kuomet atvykus pas pašnekovus, nujaučiau, jog viskas gali baigtis kraujo praliejimu.  Pašnekovas buvo labai girtas ir dar labiau agresyvus. Išvydęs kamerą jis nieko nelaukdamas paleido kumščius“, – iš įvykio vietos pasakoja Donata.

 

Doanta_3

 

Laidą „24 valandos“ išsikvietė Veronika, kuri maldaudama padėti jos seseriai, gyvenančiai Ukmergės rajone. Pasirodo, Veronikos sesuo Valė jau dešimt metų kenčia ir smurtą ir užgauliojimus savo sūnaus, kuris nuolat išgėrinėja… Pakalbinusi Veroniką, laidos kūrybinė nuvyko pas Valę ir jos sūnų Raimondą. Atvykę į namus, jį jau rado girtą.

 

„Kai prasidėjo konfliktas buvome namo viduje, labai išsigandau, nes ten pilna peilių, tad skubiai išėjome į kiemą. Tačiau nuo to ramiau nepasidarė. Rankoje gniaužtą žiebtuvėlį jis sviedė ir pataikė man į kaktą. Pajutau, kad bėga kraujas“, – pasakoja Donata.

 

Donata_2

 

Žurnalistė nieko nelaukdama iškvietė policiją, kuri smarkuolį sutramdė labai greitai ir profesionaliai.

 

„Už tai, kad iš kiemo išvykome gyvi, tikrai turime buti dėkingi Ukmergės policijos pareigūnams, – sako ne vieną skaudžią problemą išsprendusi laidos „24 valandos“ redaktorė Donata. Žurnalistės šis incidentas neišgąsdino. „Visas neigiamas emocijas ir sunkumus šiame darbe atperka žmonių dėkingumas, kai sutaikai nesutaikomus priešus, pasirūpini likimo valiai paliktais seneliais ar skriaudžiamais vaikais“.