Jau nuo šios savaitės nemokamo TV turinio platforma TV3Play keičia pavadinimą į TVPlay. Taip pat pasikeitė portalo dizainas ir pagerinta vaizdo rodymo kokybė.

 

tvplay-full

„Visuomet norime pasiūlyti žiūrovams ir interneto vartotojams kuo patogesnius būdus žiūrėti mūsų turinį, todėl TV3Play ne tik keičia pavadinimą, bet ir tampa kur kas draugiškesne vartotojui platforma“, – sakė „All Media Lithuania“ vadovė Laura Blaževičiūtė.

 

Portalo pavadinimo ir dizaino pasikeitimas atitinka įmonės „All Media Baltics“ strategiją ir siekį neatsilikti nuo reikliausių vartotojų poreikių. Portale TVPlay ateityje bus daugiau TV turinio iš įvairiausių šaltinių. Didžiausias dėmesys šiame platformos tobulinimo etape buvo skirtas siekiant palengvinti platformos veikimą mobiliuosiuose įrenginiuose ir pagerinti vaizdo rodymo kokybę. Taip pat buvo padaryti techniniai sprendimai, po kurių geriau veiks mobiliosios aplikacijos.

 

Tačiau tai tik pirmas žingsnis tobulinant TVPlay platformą – jau šiais metais vartotojų laukia net keletas didesnių pokyčių.