Nuo Zodiako ženklo priklauso ne tik charakteris ir suderinamumas su priešingos lyties atstovais, bet ir žmogaus gebėjimas susirasti draugų. Nieko keisto, kad yra žmonių, su kuriais užmezgamas visą gyvenimą trunkantis ryšys, ir tokių, su kuriais beveik neįmanoma sukurti draugiškų santykių.

 

Po avino ženklu gimusios moterys tampa neišskiriamomis draugėmis su jaučio ir mergelės ženklo atstovėmis. Visas jas vienija praktiškumas, noras turėti jaukius namus ir aistra išpardavimams. Jos kartu apsipirkinėja, keičiasi receptais, auklėja vaikus.

 

Draugystė tarp šių ženklo atstovių dažniausiai užsimezga, gyvenant kaimynystėje ar dirbant toje pačioje darbovietėje ir tęsiasi ilgus metus. Tačiau visos jos nelinkusios dalytis pačiomis intymiausiomis paslaptimis.

 

Jaučio ženklo atstovės taip pat gali tapti artimomis draugėmis su vėžiukėmis. Šiuos Zodiako ženklus vienija panašus požiūris į pinigus, namų tvarkymą, šeimą.

 

Graži draugystė gali užsimegzti tarp vandenių ir dvynių. Jas vienija noras maloniai praleisti laiką. Ilgi ir gilūs pokalbiai – ne joms. Šios moterys retai būna viena kitai visiškai nuoširdžios, tačiau tai jų draugystei nekliudo. Joms nereikia, kad geriausia draugė apnuogintų savo sielą, nes yra visiškai patenkintos pokalbiais apie nieką. Kartais jos šnekasi apie vyrus, tačiau į detales nesigilina. Svarbu, kad neužduotų netaktiškų klausimų ir nedalintų neprašytų patarimų. Draugystė tarp šių ženklo atstovių gali tęstis labai ilgai, jei dvyniai nepamirš padėkoti vandenėms už viską, ką dėl jų padarė. Po vandenio ženklu gimusios moterys yra atlaidžios, tačiau negali pakęsti nedėkingumo ir išdavystės.

 

Skorpionės draugiškus santykius su tos pačios lyties atstovėmis užmezga, kai jas vienija bendras tikslas. Dažnai susidraugauja su svarstyklėmis. Nors po skorpiono ženklu gimusias moteris neretai erzina svarstyklių atvirumas ir nepastovi nuotaika, tačiau jos vertina svarstyklių optimizmą. Skorpionės, bendraudamos su svarstyklėmis, tampa diplomatiškesnės ir santūresnės.

 

Svarstyklės iš skorpionių išmoksta manipuliuoti žmonėmis, kurti intrigas ir šiuos įgytus įgūdžius išmoksta panaudoti asmeniniams ar karjeros tikslams. Tokia draugystė, kai skorpiono atstovės mato naudą, o svarstyklių – malonumą, gali trukti ilgai.

 

Paradoksalu, tačiau dažnai artima draugystė užsimezga tarp dvynių ir vėžių. Tylius ir ekonomiškus vėžius žavi dvynių nepraktiškumas.

 

Vėžio atstovės visada randa tinkamiausius žodžius arba žino, kada geriau patylėti. Jos mėgsta rūpintis savo vėjavaikiškomis draugėmis. Dvyniai taip pat labai vertina šią draugystę, nes žino, kad ne visi gali pakęsti jų charakterį.

 

Žuvys ir liūtai – dar vienas pavyzdys, kad traukia priešingybės. Flegmatiškos žuvys žavisi liūto gyvybingumu. Bendraudamos su liūto ženklo atstovėmis žuvys pasikrauna gera energija ir optimizmu. Liūtai vertina žuvų švelnumą, gailestingumą ir jautrumą, polinkį į mistinius dalykus. Jos visada turi apie ką pakalbėti ir apie ką patylėti…

 

Šaulio mergaitės nuolatos apsuptos būrio draugų, tačiau turi vieną geriausią draugę, kuria dažniausiai tampa ožiaragio atstovė. Tikriausiai jas viena prie kitos traukia tai, kad abi trokšta viską kontroliuoti. Kartais ir šių ženklų atstovėms reikia patikimo peties, tačiau draugė turi būti ne mažiau stipri asmenybė kaip ir ji. Šauliams sunku atverti širdį, tačiau su ožiaragiais jie gali išsikalbėti, rasti problemų sprendimus.

 

Kita vertus, nors Šauliai ir ožiaragiai turi daug bendro, tačiau jų santykiai niekada nebūna lengvi. Ypač dėlto, kad Šauliams labiausiai rūpi linksmybės, o ožiaragiamas – darbas. Draugystė gali trukti visą gyvenimą, tačiau su pertraukomis, kai ilgai vienas kito nemato. Svarbiausia, kad jos žino, kad turi viena kitą.