Visai neseniai Lietuvą apskriejo žinia, kad Alytuje gyvenanti Rasa sugebėjo atsikratyti net 60 kilogramų svorio. Tačiau tai buvo tik transformacijų pradžia, dabar moteris gulėsi ant operacinio stalo, kur medikai pašalino dar 3 kilogramus nereikalingos odos ir riebalų.

 

rasa_makauskaite

 

Rasos pokyčiais džiaugiasi visi – moters mama, draugai. Rasa neslepia, kad žiūrėdama į save verkė, kadangi buvo pasmerkusi gyventi dideliame, sunkiame kūne, dėl ko moteris turėjo daug sveikatos problemų, tačiau šiandien Rasos gyvenimas visiškai kitoks, kiekvieną dieną ji sulaukia didelio vyrų dėmesio.

 

„Ir rašo žinutes, ir Facebook‘e rašinėja, dėmesio tikrai užtenka. Kviečia ir kavos, ir siūlo mašiną nupirkti, ir namus pastatyti. Visko siūlo“, – apie vyrų dėmesį kalbėjo Rasa.

 

rasa_pries_1600x1045

 

„Gydytojas sako, kad nugaroj nusiurbė riebaliukų vienoje pusėje 700 gramų, ir kitoje pusėje 700 gramų, o nuo pilvo nuėmė 1,7 kilogramo nereikalingos odos. Gydytojas buvo nustebęs, nes prieš operaciją manėme, kad reikės pašalinti tik pusė tiek“, – šį pirmadienio vakarą 19 val. 30 min. per LNK laidoje KK2 kalbės Rasa.

 

Operacija truko net penkias valandas, o pabudusi po narkozės Rasa negalėjo pajudėti.

 

„Tik prabudau ir pagalvojau – aš tai padariau. Buvo palengvėjimas pabudus, o vėliau prasidėjo skausmas ir visi nepatogumai“, – laidoje kalbės alytiškė.

 

Rasos draugė Aurelija sakė, kad Rasa ant savęs pykdavo, kad po operacijos negalėdavo savimi pasirūpinti: „Keltis greitai po operacijos negalėjo. Ji labai ant savęs pykdavo, kad negali savimi pasirūpinti, laikui bėgant sugalvojome jai padėti ir prie radiatoriaus pririšome virvę, kad ji galėtų atsikelti, nebūtų labai nuo manęs priklausoma“.

 

„Tai ji buvo mano rankos, kojos ir visaip, kaip tik galėjo, mane ir padėjo. Ji nešė valgyti, vežė mane pas gydytojus, kėlė mane iš lovos, prausė – ji viską darė“, – apie draugės pagalbą pasakojo Rasa.

 

Visą Rasos istoriją žiūrėkite šiandien laidoje KK2, 19 val. 30 min. per LNK.