Sekmadienį LNK eteryje nugriaudėjo grandiozinis muzikinio projekto „Žvaigždžių duetai“ superfinalas. Atkaklią kovą sudarė du raundai: laidą pradėjo keturios poros, tačiau transliacijos metu sustabdžius balsavimą, projektą turėjo palikti mažiausiai žiūrovų balsų sulaukusi pora. Paaiškėjo, kad ketvirtoje vietoje atsidūrė Indrė Stonkuvienė ir Donatas Čižauskas, tad duetai teko atsisveikinti su tolesne kova.

 

Žvaigždžių duetai

Toliau superfinalą tęsė trys duetai – Irena Starošaitė ir Linas Lapėnas, Rūta Elžbieta Mazurevičiūtė ir Ištvanas Kvik bei Liepa Norkevičienė ir Simonas Storpirštis. Po atkaklios kovos paaiškėjo, kad daugiausiai žiūrovų palaikymo sulaukė ir devintojo sezono nugalėtojais tapo Liepa Norkevičienė ir Simonas Storpirštis. Antroje vietoje liko Rūta Elžbieta Mazurevičiūtė, o trečiąją vietą užėmė Irena Starošaitė ir Linas Lapėnas. Poros pasidalino 10 tūkst. eurų prizinį fondą.

 

Nors legendinio projekto „Žvaigždžių duetai“ devintasis sezonas ir pasibaigė, tačiau žiūrovų pamiltas vedėjų duetas – Inga Jankauskaitė ir Mantas Stonkus – toliau tęs darbą naujame LNK superšou „Mes – vieno kraujo“. Naujasis projektas LNK eteryje startuos jau vasario 12 dieną ir kvies žiūrovus prie televizijos ekranų kiekvieną sekmadienį 19:30.