Daugelis moterų žino, kad tinkamas kirpimas ir plaukų spalva gali atjauninti keleriais metais. Tačiau ne tik tai maskuoja senėjimo ženklus veide, bet ir sklastymo vieta. Netinkamoje vietoje perskirti plaukai gali pasendinti, vizualiai atkreipti dėmesį į problemines vietas, o tinkamoje vietoje perskirti plaukai – ne tik vizualiai gražiau krenta, bet ir tarsi atima porą metų.

 

sukuosena

Kokį sklastymą pasirinkti: tiesų, netvarkingą, dešinėje ar kairėje galvos pusėje? Kai kurios moterys iš viso linkusios atsisakyti sklastymo ir plaukus šukuoti nuo kaktos link galvos vidurio. Įdomu, ar jos nedaro klaidos, atsisakydamos bet kokio plaukų skyrimo. Šiaip ar taip plaukų sklastymas – pats paprasčiausias būdas pasikeisti ir atnaujinti pabodusią šukuoseną.

 

Žinoma, kiekvieno veidas yra individualus, todėl ir sklastymai gali tikti skirtingi. Kita vertus, galima išskirti tendencijas, į kurias vertėtų atkreipti dėmesį. Atsistokite prieš veidrodį ir išbandykite skirtingus sklastymus. Pamatysite, kad ši mažytė detalė turi labai didelį poveikį visai išvaizdai.

 

Sklastymas centre: + 7 metai

 

Lengviausia perskirti plaukus per vidurį šiek tiek drėgnus ir iššukuotus retomis šukomis. Specialiomis šukomis nuo plaukų augimo linijos pradėti skirti plaukus. padarius sklastymą iššukuoti plaukus abejose pusėse.

 

Daugelis moterų mano, kad toks sklastymas atrodo prabangiai ir elegantiškai, tačiau iš tiesų prideda papildomų metų. Toks plaukų skyrimo būdas netinka toms, kurių plaukai ploni ir reti, nes tada jie atrodo prisiploję prie viršugalvio ir nutįsę. Brandaus amžiaus moterims šis sklastymas neretai išryškina senėjimo požymius. Be to, sklastymas centre atkreipia dėmesį į ataugusias plaukų šaknis, o pastebimi žili plaukai nepadeda jaustis jauniau.

 

Sklastymas zigzagu: – 2 metai

 

Pastarajam sklastymui pasidaryti reikia šiek tiek daugiau praktikos. Iš pradžių pasidaryti tiesų skyrimą plaukų viduryje, paskui po mažą sruogelę jį iškraipyti zigzagu ir sulyginti šukomis.

 

Šis skyrimas yra galvos viduryje, todėl iš pirmo žvilgsnio turėtų sendinti, tačiau taip nėra. Šiek tiek netvarkingas sklastymas sušvelnina veido bruožus, tarsi pakelia skruostikaulius, todėl veidas atrodo jaunesnis. Taip pat dėl tokio sklastymo plaukai atrodo vešlesni.

 

Sklastymas dešinėje: – 5 metai

 

Tyrime dalyvavusios 45 metų moters Frances Childs dešinė akis yra šiek tiek didesnė už kairę, todėl jai tiktų sklastymas dešinėje pusėje, nes atkreiptų dėmesį į šią akį, rašo dailymail.co.uk.

 

Šis plaukų skyrimas labai jaunina, nes plaukai, krentantys iš dešinės, pabrėžia didesniąją akį, o plačios akys suteikia veidui jaunatviškumo. Be to, taip perskirti plaukai atrodo puresni ir vešlesni. Dėl tokios šukuosenos skruostai atrodo putlesni ir neatkreipia dėmesio į pradėjusį formuotis pagurklį.

 

Sklastymas kairėje: + 5 metai

 

Sklastymą šone galima daryti toje vietoje, kuri sutaptų su antakio linkiu. Toks įvaizdis suteiks elegancijos. Į kairę pusę sušukuoti plaukai atrodo vešlūs ir gyvybingi. Toks skyrimas atrodo gana prabangiai, todėl tinka iškilmėms. Tačiau jis gali išryškinti smulkias raukšleles aplink akis, todėl truputėlį sendinti.

 

Šiek tiek nutolęs nuo galvos vidurio sklastymas: – 4 metai

 

Sklastymą daryti vienu ar dviem centimetru toliau nuo galvos centro. Tokį skyrimą pamėgusi net pati Kembridžo hercogienė Kate Middleton. Šukuosena išryškina akis, skruostikaulius ir nukreipia dėmesį nuo probleminių vietų. Be to, šiek tiek nuo centro nutolęs sklastymas plaukams suteikia purumo.

 

Frances Childs nuotraukas su skirtingais sklastymais galite pamatyti PASPAUDĘ ČIA.