Vis dažniau girdite apie populiarėjantį plaukų šalinimo metodą – lazerinę depiliaciją, ir svarstote, ar tai išties saugu, patikima? Su kiekviena procedūra, kuri užkariauja širdis, kartu sklando ir niūrūs mitai, prasimanymai, niekaip nesusiję su tikraisiais procedūros privalumais. Sužinokite, kas yra tiesa apie lazerinę depiliaciją, o kas tiesiog pramanai.

 

plauku salinimas lazeriu

Mitas nr. 1. Lazeris pašalins plaukus pirmos procedūros metu.

 

Būtų šaunu, kad pakaktų tik tiek, bet plaukai auga ciklais, todėl prireikia vidutiniškai 6–8 plaukų šalinimo lazeriu procedūrų, kol pasiekiamas ilgalaikis rezultatas. Tiesa, plaukelių ataugs vis mažiau jau po pirmųjų procedūrų, bet pasirinkus galingą lazerį, kaip, pavyzdžiui, aleksandrito „GentleLase Pro“ ir „GentleMax Pro“, jų vis mažės ir jie bus silpnesni.

 

Dėl hormonų ir genetikos dalis plaukelių pabaigus kursą gali ataugti, todėl rekomenduojama atlikti palaikomąsias procedūras kartą ar du per metus.

 

Mitas nr. 2. Plaukus šalinti lazeriu brangu.

 

Plaukų šalinimas lazeriu yra šiuolaikiška technologija, bet ji neprivalo būti neįkandamai brangi. Procedūra pelnytai užsitarnavo populiarumą, todėl jos kaina tapo prieinama daugeliui, ypač, jei palygintumėte, kiek kiekvieną mėnesį ar per metus išleidžiate depiliacijos priemonėms arba plaukų šalinimo procedūroms pas kosmetologą. Praėję lazerinės depiliacijos kursą daugiau nebeturėsite išlaidų, skirtų atsikratyti plaukus.

 

Mitas nr. 3. Lazerinė depiliacija yra nepakeliamai skausminga.

 

Plaukų šalinimas lazeriu yra komfortiškas, jei atliekamas su pažangia technologija, kaip, pavyzdžiui, DCD vėsinimo sistema. Procedūros metu jausite lyg šerkšną ant odos. Plaukus šalinti lazeriu tikrai nėra skausmingiau už plaukų rovimą pincetu ar vašku.

 

Mitas nr. 4. Šalinimas lazeriu lemia plaukų įaugimą.

 

Atvirkščiai! Skutantis ir raunant plaukus vašku įaugimo sunku išvengti, nebent idealiai prižiūrite odą. Užtat plaukų šalinimas lazeriu panaikina šią nemalonią problemą. Modernus depiliacijos būdas sumažina tikimybę įaugti plaukams, nes sunaikina jų folikulus.

 

Mitas nr. 5. Plaukų šalinimas lazeriu paspartina plaukų augimą.

 

Tai visiškas prasimanymas. Lazerio tikslas – sunaikinti plauko folikulą, kad jis nebeataugtų. Lazeris pašalina folikulus, bet negali užkirsti kelio naujų augimui, todėl ir reikalinga atlikti ne vieną, o bent 6 procedūras ilgalaikiam rezultatui.

 

Mitas nr. 6. Šalinti lazeriu galima tik kojų plaukus.

 

Netiesa! Nors tai viena populiariausių sričių, bet nedvejotinai lazerinę depiliaciją galima atlikti visose veido ir kūno vietose, įskaitant bikinio sritį, pažastis, rankas. Vyrams gali būti aktualus plaukų šalinimas nugaros, pilvo ar ausų srityje.

 

Mitas nr. 7. Visi lazeriai vienodi.

 

Labai svarbu žinoti, kad rinkoje esantys lazeriai yra labai skirtingi, klinikos gali turėti ne vieno tipo ir galios modelių. Jūsų pareiga – išsirinkti efektyviausią ir galingiausią, kad gautumėte optimalų rezultatą.

„Candela Medical“ kompanijos lazeriai yra tarp labiausiai pripažintų. „GentleLase Pro“ ir „GentleMax Pro“ naujausios kartos aleksandrito lazeriai yra ne tik aukšto galingumo, bet ir komfortiški pacientui – jie turi integruotą dinaminę vėsinimo sistemą, kad maksimaliai padidintų procedūros saugumą ir patogumą. Naujo tipo įrenginiuose galimos įvairios funkcijos, kad specialistas galėtų parinkti individualius nustatymus kiekvienam pacientui.

 

Mitas nr. 8. Lazerinės procedūros kenkia sveikatai.

 

Rinkitės patikimas klinikas, kurios dirba tik su sertifikuotais lazeriniais įrenginiais – taip būsite tikrai ramūs. Kokybiški lazeriai, tokie kaip „Candela Medical“, kurie patvirtinti JAV maisto ir vaistų administracijos, yra visiškai saugūs kvalifikuoto specialisto rankose. Sertifikuoti lazeriai nekenkia odai, nekeičia jos tekstūros ar spalvos ir neskleidžia spinduliuotės.

 

Aštuoni mitai sulaužyti – ar jau patikėjote ilgalaikiu lazerinės depiliacijos efektu? Geriausia išbandyti procedūrą realiai, ir sugrįžti, kad pradėtumėte lygios odos be plaukelių kelionę.