Mediume save vadinanti Gražina Asipauskaitė moka stebinti. Keliasdešimt kartų pas plastikos chirurgus išvaizdą tobulinusi moteris atskleidė, kas moka už jos grožį. G. Asipauskaitė atskleidė, kad ji šiltus jausmus puoselėja turtingam užsieniečiui iš JAV, kuris yra artimas Amerikos prezidento Donaldo Trumpo bičiulis.

 

LR_TV_AB_Plastiniu operaciju karaliene (Small)

 

„Esu pasidariusi ne vieną plastinę operaciją, pirmosioms išleidau visas savo santaupas. Kitoms užsidirbau konsultuodama – bendraudama su mirusiaisiais. Taip pat man labai padeda mano širdies draugas. Jis yra turtingas verslininkas, gyvena Amerikoje, jis labai gerai bendrauja su Donaldu Trumpu, jis yra artimos jo aplinkos žmogus“, – netikėtus faktus laidoje „Ant bangos“ ėmė žarstyti G. Asipauskaitė.

 

LR_TV_AB_Plastiniu operaciju karaliene su laidos vedejais (Small)

 

Pasak jos, mylimasis jai negaili pinigų ir lepina įvairiomis staigmenomis: „Šiandien kaip tik jo gimtadienis, jis užsakė man privatų lėktuvą, kad nuvykčiau pas jį. Tačiau aš pasirinkau laidos filmavimus, dėl to turėjome šiokių tokių konfliktų, bet, manau, kad viskas bus gerai. Visuomet kai kur nors keliaujame skraidome tik privačiais lėktuvais, mėgaujamės geriausiu maistu ir gražiausiais vaizdais.“

 

Prieš televizijos kameras Gražina Asipauskaitė atskleidė ne tik pikantiškų detalių apie savo asmeninį gyvenimą, moteris detaliai ir vaizdžiai papasakojo, kaip ir kodėl tobulino savo išvaizdą pas plastikos chirurgus. Laidą „Ant bangos“ žiūrėkite trečiadieniais ir ketvirtadieniais, 21:30 val., per „Lietuvos ryto“ televiziją.

 

 

Nuotraukos iš „Lietuvos ryto“ televizijos archyvo.